S sviests 15.07.2009

Tu pats izklausies slims... :) :)

T the 15.07.2009

ej tak tu dirst John Smith.. gan jau ka esi pretīgs urla :D

O Olga 15.07.2009

Ak dievs, tu taču pārlasi pats, ko sarakstīji un kādem vārdiem, nav jau brīnums, ka pretī saņēmi ne īpaši laipnu attieksmi.

K Kvalitāte 08.03.2011

" Elis" pie Salu tilta Pārdaugavas pusē - ļoti labs veikals ar plašu tepiķu sortimentu un cenu amplitūdu pēc pieprasījuma. Esmu tepiķu fane, tāpēc iesaku šo tirdzniecības vietu. Grīdas celiņu nogriezīs vajadzīgajā garumā un 15-20 minūšu laikā arī skaisti apvīlēs malas.
Ieteikums: Ja pērciet tepiķi istabām, izvēlieties to no dabiskajiem materiāliem, piem., 100% vilnas tepiķi), tie ir viegli kopjami un ieteicami arī bērniem, kuriem patīk spēlēties uz grīdas. Sintētiskie tepiķi ir nepatīkami pieskārieniem, elektrizē cilvēka ķermeni un padara to vāju pret slimībām. Ja gribat būt veseli, pāris latus dārgāk samaksāsiet, bet gadiem priecāsieties par kvalitatīvu mantu un dzīvosiet bez bēdām.