www.sudzibas.lv Telus Nav iespējams strādāt uzņēmumā

Telus - Nav iespējams strādāt uzņēmumā

Pretcilveciska un amorala attiecībā pret jauniem kolēģiem un nesaprotama disciplīna , ārprātīgi daudz grūtas informācijas un slikti optimizēts darbs un darba rīki, nav vienotas sistēmas kurā varētu strādāt un apkalpot klientus. No tevis sagaida lai 3 nedēļu laikā tu klubi par professionalu vienā populāra sociālā tīkla tehniskas palīdzības nozarē. Bet atbilstošas apmācības un trenēšanas nepiedāvā. Menedžmenta attiecībā pret darbiniekiem kā pret robotiem un verģiem.Loti neiesaku jā gribat saglabāt savus nervus. Mēneša laikā izmeta arā, bez motivešanas, vienīgi pieminēja ka pēc grūtas pirmās dienas esmu aizmiģis uz kādiem 5 minūtēm kamēr bija sapulce. Teica ka tas bija neprofesionāli un nav pielaujams. Nekad neiet strādat Telus

K

ž žurcis 26.09.2023

Man arī interesē, par ko tur strādājāt? Jo arī uzrunāja viens no pārstāvjiem.