Tele2 - serviss

Tele2 telefoni uz nomaksu- bez savas izvēles!!!
Pēc 4 gadiem ar ZZ, nolēmu paņemt Tele2 telefonu uz nomaksu ar pieslēgumu, jo likās- tiešām izdevīgi un daudzi pieejamie tarifi utt. (par to vēl nestrīdos).
Izvēlējos telefonu, aizgāju uz klientu apk.centru. Pirmo reizi man pasaka vnk - nedos, jo esmu par jaunu! :o Skaidrojos ar Tele2, teica- nekā tml., no 18.gadiem protams ka dod! Gāju otrreiz (citur), pateica, ka šo telefonu nevaru dabūt jo sistēma katram klientam piedāvā tikai noteiktus telefonus, nevis jebkuru!!! Piedāvāja citu- ļoti līdzīgu. Ok, domāju ņe'mšu to, bet...izrādās tas telefonus VISUR izpirkts (zvanīju uz Tele2 un viņiem uzrādījās, ka nekur šobrīd nav pieejams)
rakstīju Tele2 vairrākkārt, bet neatbildēja (vairrākkārt) :(

tad nu lūk...lai dabūtu kādu telefonu no Tele2 (kur daudzviet ir katastrofāli maza izvēle veikalos) ar pieslēgumu, vajag prasīt vispirms ko VIŅI piedāvā, nevis ko TU vēlies!!!
Pfe...un te nu bija plašās iespējas un kārdinājums pāriet uz Tele2...pazuda!!! ;P

E

L liga 03.07.2008

Man nozaga telefonu, zvanu uz TELE 2, NEVARU SAZVANIT 20 min., dodos uz klientu apkalposanas centru, lai nobloketu telefonu, bet tur pasaka : jums vajag zvanit uz TELE 2 INFORMATIVO TALRUNI., bet nav jau no ka piezvanit.Noperku jaunu telefonu, bet sim karte darbosies diennakts laikaa, tad nu beidzot no draudzenes sazvanu Tele2 operatoru, saku, lai steidzami blokee telefonu, saka:tiks izdariits. Atbraucu maajaas, zvana draugi uz majas telefonu un prasa, kaapec tavu telefonu cel svesinieks, esmu izbrinita, tatad telefons tomer nav noblokets, zvanu un parliecinos-tiesam, esmu šokā, zvanu atkal 10 min. uz Tele 2, operatorei atkal saucu puk kodus, tikšot bloķets, bet jaunā telefona sim karte arī tikšot bloķēta., ESOT jāiet atkal uz klientu apkalpošanas centru un jāprasa jauna sim karte jaunajam telefonam.Es teikšu visa diena vienā murgā.Tele 2 šausmīgs zems līmenis, kā tāvar strādāt.Domāju, ka jaraksta sūdzība uz TELE2 UN JāPIEPRASA MORāLā KOMPENSāCIJA!

E Emilijaliberte 11.01.2010

Telefona nr vienīgais 29560600 neru sazvanīt ne dienā ne naktī. Baigais līmenis kaut k'ads murgs .