www.sudzibas.lv Tele2 ļoti slikts internets

Tele2 - ļoti slikts internets

TELE2 stādā ļoti draņķīgi . Naudiņu gan prot paņemt, bet mobilā interneta darbība gan nekāda . Apmēram pa diviem mēnešiem var salasīt vienu apmierinošu nedēļu . Te jau tiesas darbi par naudas izkrāpšanu . Laikam pārtraukšu ar viņiem savu līgumu .

H

A Arturs 29.09.2011

Tas tiesa, nets galigi pakala!!! Panemu tele2 klasisko (15Ls).Un ko domajat? Pirmos 3 menesus vel sa ta, velak jau tik drumi ka filmu(1, 3gb) ladeju 2-4 dienas, bet vel velak no brauzera met ara (Winda).Zvaniju, runaju, bet ka pret sienu, toties reikins pienaca gan laicigi. Beidzot no ta atteicos(partraucu ligumu) un piesledzu lv dats vienu no dargaiem(16Ls) un atrakiem VADU netiem, rezultata filma ieladeias 20 minutes un vispar sajuta ka no kaut kada cukkuts esmu ienacis civilizeta pasaule!!! Jutat starpibu? Iesaku visiem, it seviski ekas pilsetas nomales kur vel nav interneta un nepienak telefona vadi.