Tele2 - tarifi

Sveiki! Es jau kuro reizi saskaros ar tele 2 krāpšanu. Viss sākās ar to ka biju paņēmis telefonu normāli maksāju savus divus gadus, līgums beidzas iešu ņemt jaunāku, bet centrā paziņo ka pieļauta kļudā un jāmaksā vēl divi gadi, izstrīdējos panācu to, ka atlaida to summu ko viņi paši kļūdījās un noslēdzu jaunu līgumu. Atkal sākas paiet gads pēc jaunā telefona paņemšanas tarifs Zelts. Kā tele2 sola viss bez maksas neierobežoti, bet atnāk sms ka esmu pārkāpis lietošanas noteikumus pārlasu līgumu secinu viss kārtība neko nepārkāpju. Paiet vēl mēnesis un ko šodien redzu vēstuli pasta kastītē. Esmu pārkāpis lapticīgas lietošanas noteikumus.... pirmo reizi tādus dzirdu un mainīs tarifu uz "savējie" tas ir 0,07 santīmi par sarunām un sms un 50mb iepriekšējo 2gb vietā kā jau daudziem zināms priekš jaunajiem telefoniem ar to nepietiek. Zvanu prasu ks par lietu ko saņemu pretī? Izrādās nevar zvanīt uz bites nr, jo tie var krāt bonusa santīmus par katru minūti šis bija kas jauns, jo nu sanāk parunāt tā ilgāk ar meiteni. Un tas redz ir pārkāpums, bet kad tiek jautāts kā viņi noskaidro vai runāju vai stāvu klusu un krāju bonusa naudu atbildēt nevar. Nu ko saruna iekarsusi a ko operātors paņem un nomet klausuli savu nepanācu. Pārlasu līgumu secinu nevienu punktu tomēr neesmu pārkāpis un tele2 izdoma ko pa savam jo nevar nopelnīt. Cik zināms līgumu nevar tā pēkšņi mainīt. Bet atliks tikai divi varianti pirmais lauzt līgumu kā viņi sola bez maksas vai arī piekāpties un palikt muļķis.