www.sudzibas.lv Tele2 Mobilais internets

Tele2 - Mobilais internets

Izdomājām paņemt testa modemu internetam Tele2. Testēšanas laikā ātrums ļoti labs, nolēmām noslēgt līgumu. Pirmkārt uz vietas nav modemu, nav arī noliktavās. Kad dabūjām modemu tas atšķīrās no testa modema. Paskaidroja, ka tam nav nozīmes vienkārši jaunāks modelis. Uzinstalējot jauno modemu tas vairs negāja 3G režīmā, bet tikai ar GPRS, bet ar tādu ātrumu internets pavisam nedarbojās. Visticamāk ka šis modems nesaderēja ar datoru. Kad griezāmies salonā piedāvāja vietā lietotu testa modemu. Lai lauztu līgumu arī bija vajadzīgas garas pārrunas un saskaņošanas. Uzmanieties ņemot testa modemus un pēc tam slēdzot līgumus, jo šos modeļus, kas ir paredzēti testēšanai it kā vairs pat neražojot.

E