www.sudzibas.lv Tele media bezmaksas darbaspēks

Tele media - bezmaksas darbaspēks

Gribu pabrīdināt tos, kas domā iet strādāt uz Tele Media uzņēmumu.Lieta tāda, ka tur pirms tevi paņem darbā notiek apmācības, konkurs.Tiek parakstīts līgums par to, ja darbinieks pārbaudes laikā vēlas pats aiziet, tad no viņa ietur naudu(50-80 ls).Ja viņi paši nolemj beigt sadarbību, tad naudu neietur...BET, kad tu esi nostrādājis kādu laiku(vienalga cik) viņi nolemj pārtraukt sadarbību(objektīva vai subjektīva iemesla dēļ, vai uzskata, ka darbinieks neder šim darbam)-piedāvā 2 variantus: 1)ANULĒT līgumu un naudu no tevis neieturēt, 2)NEANULĒT līgumu un naudu ieturēt.Protams, darbinieks ir šokā dzirdot, to ka no viņa vēl noplēsīs naudu, piekrīt pirmajam variantam...Viss nekādu kompensāciju un naudu par nostrādāto laiku nesaņem...Tāpēc esiet uzmanīgi, kad jūs atlaiž vai kad parakstat jeb kādu līgumu, kas ir saistīts ar darbu, vienalga ar kādu uzņēmumu...Ziniet savas tiesības!!!Tagad darba devēji ir viltīgi. Pēc likuma darbiniekam ir jāsamaksā par nostrādāto laiku(ja atlaiž ne pēc savstarpējas vienošanās), vienalga vai tas ir bijis pārbaudes laikā vai nē.ESIET UZMANĪGI!!!

. ... 11.09.2009

JĀ, esmu kaut ko tādu dzirdējusi! Tagad visiem uzņēmumiem iet slikti un neviens negrib maksāt lieku naudu...Tāpēc čakarē darbiniekus, nabaga Latvijas tauta...:(

E Egita 29.09.2009

nu gluzhi taa nav :) liigumu sleedz uz taa pamata, ka apmaacosais personaals apmaaciibu laiakaa reaali zaudee savu laiku. Taa teikt kameer vini apmaaca jaunos konsultantus, nevar pieveersties saviem darba pienaakumiem. Ja jaunais dabinieks aiziet, jebkuraa gadiijumaa tiek izmaksaats par nostraadaatajaam dienaam..takaa tik traki nav kaa liekas. ir jaalasa to ko tu paraksti...

K Kristaps 02.10.2009

Tele Media ir vnk nepārspējams uzņēmums cilvēku apčakarēšanā! Nevienam neiesaku strādāt tur!!!

M māris 09.10.2009

Egita, ja tas ir darba vajadzībām, par to nedrīkst prasīt naudu! Ja jau viņi grib piepelnīt tad lai taisa kursus oficiāli utt. Nevis nabaga strādāt gribētājus čakarē.

E Egita 12.10.2009

padomajiet pashi, kursh konkuret spejigs uznemums par brivu taisis kkaadus kursus???tas tachu nav reintabli...ja, varbut neiet vinjiem tik gludi ka gribetos, bet vini pastav un strada...un tiesham kvalitativi strada...un ja kads atnakot uz turieni nav aprekinajis savas spejas, ta jau ir tiri vinja vaina

B Bijušaisdarbinieks 10.02.2010

TeleMedia (Eniro) ir zviedru mēsls!

Neejiet tur strādāt!

Palasiet vairāk par šo sūda bedri šeit-

P Poga 23.05.2010

Biju tur uz darba pārrunām, bet paldies Dievam mani tur nepaņēma.Gudri cilvēki tur laikam nav vajadzīgi, bet gan tādi kurus var apjāt, laikam viņi jau instinktīvi jūt vai tu esi lohs, vai arī sāksi kačāt savas tiesības.Bet varbūt es kļūdos un tur ir vajadzīgi neiedomājamākie "speciālisti" ar doktora grādu un ar daudzu, daudzu gadu pieredzi sūdainajā telemārketingā.