www.sudzibas.lv Taxi Alviksa Kā tad, lētā Alviksa!

Alviksa Taxi - Kā tad, lētā Alviksa!

Ārzemju draugam bija jābrauc uz agro lidmašīnas reisu, viņš palūdza mani pasūtīt taksometru uz pieciem no rīta, ar īpašu vēlmi, lai pasaku operatorei, ka vēlas godīgu taksometra vadītāju, kurš nečakarējas ar skaitītāju un neizzīž cenu no pirksta... Nodomāju, ka tas ir lieki, no VEF līdz lidostai brauciens maksā aptuveni astoņus latus, to apliecināja gan vairākas apzvanītās takšu kompānijas, gan paziņas, kas nupat ir šo ceļa gabalu braukuši. Ko gan te varētu vēl nošmaukt?
Es nebiju ņēmusi vērā, ka paziņas ir vietējie un runā latviski un ka mūsu pieredze ar kādu konkrētu taksometru kompāniju vēl nenozīmē godīguma garantu...
Pasūtīju Alviksas taksometru.
Tā arī bija liktenīgā kļūda.
Vārdu sakot, taksists puisim lidostā pieprasīja SEŠPADSMIT AR PUSI LATUS!
Puisim bija jāskrien uz lidmašīnu, un viņš šo summu samaksāja; protams, taksists taču apzinās – ja pasažieris pamet valsti, šim gadījumam ij ne gailis pakaļ nedziedās. Čeks netika izsniegts (pat man kā vietējai ir pirmā dzirdēšana, ka par braucienu taksometrā pienākas čeks, kur nu vēl to zināt ārzemniekam).
Lai noskaidrotu, kāpēc šāda cena, Alviksa nepiedāvā saziņu pa e-pastu, tikai un vienīgi pa maksas telefonu. Uzdevu kompānijai jautājumu, kādā veidā pēc viņu minētajiem tarifiem ceļš no VEF līdz lidostai var maksāt iepriekšminēto summu. Par jautājuma telefonisku uzdošanu vien tiek iekasēts vairāk nekā puslats, automātiskais atbildētājs sola, ka atbilde tiks sniegta divu dienu laikā.
Tas bija vairāk nekā pirms nedēļas.
Miniet trīs reizes, vai man līdz šim kāds no Alviksas ir atzvanījis?
Nu labi, viens no kompānijas darbiniekiem ir iebāzis astoņus “haļavnijus” latus savā kabatā.
Savukārt Alviksa var ņemt vērā – mēs esam kopienā, kas ir visai sazarots paziņu loks. Labai daļai no tiem ik pa laikam ir nepieciešami taksometra pakalpojumi uz lidostu. Un IKVIENS no viņiem tiks informēts, kuru taksometru kompāniju noteikti neizvēlēties.

L Lepi 24.11.2008

Esmu vienmēr uz lidostu un no lidostas pasūtījusi Alviksu. Pareizi no lidostas līdz Ilūkstes ielai 8 LVL. Tas gan bija krāpiens kabatā!!! Vispār Alviksas reitings sāk kristies.

X xcvxc 24.11.2008

aj ko tu tur dzen

R Rita 24.11.2008

Alviksa bija un paliek lētākais taxi Rīgā!!! / neskatoties uz to, ka mazliet pacēluši cenas... Man sanāk 2x mēnesī braukt uz un no lidostas, nekādu cenu amplitūdu neesmu manījusi!!! vienreiz pat biju pārsteigta par braucienu no ilguciema uz kengaragu naktī pa 3, 50!!! :)) ///////////////////////// varbūt bija vainīga valodas barjera un tas puisis nesaprata kautko//

E Es 24.11.2008

Varbūt to vienīgo reizi naudu paprasīja godīgi, bez taksista "uzcenojuma". :D

M maris 24.11.2008

Alviksa ir suuds man no aagenskalna liidz centram paneema 7latus skaitaas leetaakaa firma vairaak viniem nezvaniisu.

R respect 25.11.2008

Cenu jānoskaidro pirms brauciena

S santa 25.11.2008

Alviksa...kkāds urlu uzņēmums!
Operātores valsts valodu vispār nesaprot 4dienas, 5dienas, 6dienās vispār nav jēga zvanīt...kkāds čakars...Saka, ka taksis piebraucis, bet īstenība nav, vai vadā jau kādu citu klientu...
Taksisti krāpj cik var:(

MacBeton 25.11.2008

Ahujeļi tie perdeļi.
Man no Spices līdz Ķīpsalai jau vasarā 5Ls paprasija. Un pavisam nesen kadram vajadzēja mudīgi no autoostas uz Liepājas ielu, paprasija 10Ls! Rīgā tur nau bik pa daudz izplūdes gāzes saelpojušies?

I Ilze 25.11.2008

Nu, savukārt, man zināms ārzemju kolēģis, ielidojis vēlā vakarā Rīgā, iekāpa pie lidostas dežūrējošā taksī (laikam sarkanais RTP), lai brauktu uz Rīgas centru - un atbrauca precīzi par 25 latiem, ne vairāk, ne mazāk.. Kā jums tas patīk??? Ar kuru taksi tad nākamreiz brauksiet vai nebrauksiet?? Visi viņi krāpjas un izmanto tos nabaga ārzemniekus..Kauns par viņiem, bet fakts..

J Jevgenija 24.01.2009

Menja segodnja pitalisj prokatitj po staruhe, hotja bil 4etkij marwrut it.d. i t.p. i poka ja ne podnjal skandal, vsem bilo po figu, potom zablokirovali moj nomer telefona, glavnoe sovetuju vsem sledit j za s4et4ikom i dorogoj :p

M meitene 25.01.2009

njaa izklausas pavisam traki, es kad vasaraa dzivoju riiga, ari nacas dazhreiz ar taksistiem braukt un taa tracina vinu braukshanas stils, iesledz skaitiitaju un mieriiga celja nekur nesteidzoties, kad jau pateicu ka man traki jasteidzas vienalga par 10km h paaugstinaja atrumu un viss, man vajadzeja lidz konkretai majai, majai speciali pabrauc garaam.kursh idiots nesapratiis uz vienas majas 24 man vajag 26 logiski saku te pie 24 varat laist ara, a vinsh saka nee man vajag tieshi pie majas pievest, to maaju ar numuru 26 pabrauc garaam un nakas atkal krietnu gabalnu uz priekshu pabraukt lai parkartotos citaa joslaa uz atpakalju un tad atpakalj un tad atkal parkartoties uz to pashu joslu, iebrauc veel pagalmaa un tur censhas veel liidz padjezda durviim pareizajaam aizvest nu taa vinsh man izbesiija, protams skaititajs par paris ls pa to laiku uzauga.

M Mis 28.01.2009

Šis taksis ir ok atšķirībā no Sos taxi, vienmēr ir ātri un nav jāgaida. Attieksme aŗī ļoti laba. Ir gadījies, ka nākas atsaukt taksi uz izsaukto laiku un pārcelt, taču atbrauc pakaļ norādītajā laikā un precīzi!

Z Zuzy 28.01.2009

par čeku gan bija zināms. ja taxistam nav tā čeka aparātiņa, tad viņam obligāti jābūt kvīšu grāmatiņai ar apzīmogotām cedelēm. to visu drīkst pieprasīt.
hmmm, un manuprāt cena tiek apŗēķināta par kilometriem, nevis brauciena ilgumu.
no juglas līdz centriņam 6-7 ls. nemainīgi. nu un no vefa līdz lidostai ir ui ui ui, cik stipri tālāk...

I Ivars 09.05.2009

Uzmanieties no Alviksa taxi shoferiem. Vinji meedz kasiities, ja uzod, ka lieto turbiines. Izvilka gaazes pistoli un "paluudza" izkaapt marshruta viduu nakts laikaa. Apvainojaas, ka man nepatiik, ka lieto uzparikti, kas neadekvaati skaita klaat naudinju uz shochiku. Taads esot katraa otraa Alviksa taksii.

B Baļķis 02.08.2009

Da ALVIKSA zdolbali govorjat chto ezdjat po 25sant, na saite pishut 20sant a rezljno po 40!!! Polnij razvod naroda!

M milda 15.09.2011

nja alviksa pirmkart ta operatore viena nelaipna..ne labrit neko tik rupja balsi noskaka alviksa ludzu..pat pretig imteas..tyad vel ari braucu majas un nebija skaidra nauda..kamer pa celam no bankjomata nonemu naudu kas aiznema max 3 min..man jau skiatitaja uzkrukijas 3 ls..biju sokaaaaaa

J JankaSaka 10.09.2016

alviksa ir riktigs sudu kantoris. Cik ir nemts - vienmer kads krievu sudbambulis pie stures kurs izliekas nesaprotam latviesu valodu. Vienmer es saku vienmer piepipets salons. Soferi ari vieni no sliktakajiem - salidzinot, sorry nemak vini braukt! Bistami! Ka ari cena apbrinojama! Pasi vienmer ko kaukule. karoc neiesaku!