taviemberniem.lv - pasūtījums

11.08. izdarīju pasūtījumu mājas lapā, pasūtīju bērnu ragavas , mēklēju teiši tādas, kā uz bildes 1. neviens nepaziņoja, ka pasūtījums ir saņemt un būs izpildīts, un kad. Pēc divam dienām vakarā (ap 20:00) atnāca sms no kurjerdienesta, kā rīt piegades pasūtījumu (nabags kurjers divas dienas meģinaja mani saķert, jo iepriekš nekas nebija saskaņots ar mani).2. Kad saņemu preci, izradas, ka tās neatbilst piedavātam internet mājas lapā. Es mēklēju un pāsūtīju tieši tādas kādas ir uz bildes, bet reāli saņemu pavisam citas.Esat ļoti uzmanīgi ar šo internetveikalu!

I

I Irinhome 18.08.2014

Gribu mīnēt, ka ar mani sazinājas inernetveikalas pārstavis un mēs atrisinājam problēmu ar preci. Paldies viņam par atsaucību.