www.sudzibas.lv Tatjana Ozolinja Apmelošana un izspiešana

Tatjana Ozolinja - Apmelošana un izspiešana

Labdien! Esmu Celtnieks un strādāju godīgi. Gribu pabrīdināt visus! 2022 gada vasaras laika piezvanīja pasūtītāja, Ludza pabeigt maja špaktelēšanas darbus, es pajautāju kāpēc tie kas regipsi lika aizgāja, man tika samelots. Es ari pateicu ka man pietiek darba uz vietas, tālu jābrauka un tas nebūs izdevīgi, man tika solīts ka šo problēmu atrisinās (tas nenotika) . Kad es aizbraucu skatīties objektu secināju ka regipsis ir viena karta un visas šuves kustas, tad jau bija ari Tatjanas virs Janis Ozolinjs, es pateicu ka par kvalitāti neatbildēšu, tika pieņemts lēmums uzsūt otru kārtu regipsi un to iekļāva jau aprunāta summa, tas ir viens. Otrs ir tas kad es saskrūvēju regipsi un uzvilku pirmo kārtu špakteļi uz to bridi bija iedots 3 dalja no 3000e. Es pateicu ka vajag vismaz pusei būt izmaksātai uz doto bridi! Man atbildēja kad būs padarīts viss tad ari samaksas. Atstāja uz palodzes 100e un Saka ka esmu nozadzis. Mani instrumenti palika pie viņiem uz summu aptuveni 350e vērtība. Un tāpēc ka Tatjana ar viru Jani Ozolini tā izrīkojas un vel apmelo cilvēkus, es uzrakstīšu vel ari sūdzību uz nodokļu inspekciju. Esmu pasnodarbinatais un nodokļu maksātais.