www.sudzibas.lv Syland piekabes Pārdod brāķus un nepilda garantijas

Syland piekabes - Pārdod brāķus un nepilda garantijas

Pirms nepilna gada kā juridiska persona iegādājos Syland piekabi ganību dambī 23B..

Kad piekabi pirku pārdevējs tik smuki runāja, teica ka nekas nelūzt un ka neviens nav bijis uz remontiem..

Sanāca tā, ka arī mans draugs izdomāja pirkt tādu pašu piekabi, un nu kopā tās nopirkām..

Pagāja 2-3 nedēļas un jaunais riepu komplekts (par ko ir jāmaksā atsevišķi) nodila pilnībā abām riepā iekšmalās.. Domāju pajautāšu draugam kā šim ar riepām - šis saka ka viena riepa esot nodilusi.. nolēmām uzzvanīt uz veikalu kur pirkām un pastāstīt, ka kaut kas ar savirzi nav kārtībā.. Šie sāka taisnoties , ka nav servisa meistars (jo esot slims) un ka neko nevar pateikt, kā tikai to, ka paši esam vaingi, ka pārkrāvām viņu.. Tad nu sāka likties dīvaini, kā viņi var zināt vai pārkrāvām vai nē (īstenībā pat pusi no atļautā svara nevedām) ... Kad pateicām, ka draugam arī kaut kas piekabei nav īsti kārtībā ar savirzi jo tur arī ir nodilusi riepa, pie kam tikai viena.. Tad viņi neko nevarēja konkrēti pateikt, kā tikai Jūs paši vainīgi un viss.. labi, nopirkām jaunas riepas.. pagāja 2-3-4 nedēļas un atkal riepām iekšmalas nodilušas.. un atkal servisa strādnieks slims.. un atkal neviens neko nezin.. labi, uzlikām atkal jaunas riepas un pēc dažām dienām, braucot no Polijas noplīst gultņi.. paliekam uz ceļa.. zvanam, stāstam situāciju.. šie atkal neko nezin, servisa darbinieks slims un nezin kad varēs apskatīties.. pēc ~ 10 dienām, servisa strādnieks it kā ir izveseļojies un varam aizvest piekabi uz "diagnostiku" .. aizbraucam, un servisa darbinieks ar ĻOTI neadekvātu smaku izelpā un ļoti saguris mūs sagaida, teikdams - atstājiet piekabi rīt apskatīsimies.. paiet 1-2-3-4 dienas un tikai pēc 5 dienām, tiek paziņots, ka diagnostikā atklāja mūsu ekspluatācijas vainu - JŪS BRAUCĀT PA UPI .. :D nu tas tiešām vairs nebija normāli, ka kaut ko tādu var viņi pateikt.. Sapratām, ka esam pieļāvuši LOTI lielu kļūdu, ka nopirkām piekabes pie viņiem.. nu ir pagājis pusgads, esam pa šo laiku nomainījuši 2 pārus gultņu (pa savu naudu), 7 komplektus riepu.. VISIEM KAS GRASĀS PIRKT SYLAND PIEKABI AKTIVCENTRS.LV JEB PIEKABESPRO.LV IESAKĀM - NETĒRĒJIET NAUDU UN LAIKU, NAV TO VĒRTS!!!

R

D Deniss Ozols 10.07.2016