Swedbank P&C Insurance AS Latvijas filiāle - Krapšana

Занижает оценку машины по страховке Octa на 30% от рыночной цены. Дтп было не по моей вине. Swedbank не хочет выплачивать рыночную стоимость авто, ремонтировать тоже отказывються. Не адекватная специалист по возмещению ущерба говорит что это не её проблема и надо соглашаться на то что она предлагает и других вариантов и предложений не будет. Не поккпайте страховку Octa в Swedbank.

R Raud mans bērns 14.08.2021
Slikts serviss

Nevar bērnam atvērt kontu ja nav id-karte
Tas ir ļoti slikts serviss
Manam bērnam ir 12 gadi un viņam nav id-karte bet viņam ir dzimšanas apliecība.
Kāpēc vajag id karti ja bērnam taisa kontu
Un dzimšanas apliecību nevar paņemt jebkurš

S Sudzibas.lv Admin 29.08.2021

_ _Vāvere_ 09.09.2023

Dzimšanas apliecība vai ieraksts pasē rāda Jūsu saikni ar bērnu, bet pase vai ID karte ir nepieciešama, lai identificētu personu...neskatoties uz to,ka tas ir bērns...

S swizz 21.08.2022

Я толко хотел добавить, в случае дтп не важна какая у вас OCTA , а у виновной стороны. Потому что ущерб оплачивает виновный ( его страховая)