www.sudzibas.lv Swedbank Par apkalpošanu

Swedbank - Par apkalpošanu

Bija brīvs brīdis un iegāju swedbank filiālē Slokas ielā Maxima veikalā noskaidrot vairākus jautājumus, gan par kredītiem, gan par apdrošināšanu. Parasti tur ir daudz cilvēku, sagatavojos ilgi gaidīt, bet swedbank ir atradusi ļoti asprātīgu veidu, kā tikt vaļā no apmeklētājiem. Kārtas numuru nevar izņemt, jo to nosprostoja nopietna izskata bankas darbiniece, kura aizdomīgā balsī noprasīja, kāds ir mana apmeklējuma mērķis. Teicu. Ka ņemšu numuru par kredītiem. Viņa nedeva un prasīja - vai jums ir darbs? Apstulbu - skaļā veikala hallē man vajag izlūgties numuru, visiem dzirdot izpaužot privātu informāciju. Jutos aizvainota un pazemota. Strādāju pieklājīgā iestādē, apģērbta esmu normāli, varbūt izskatos nogurusi... Ko, interesanti, dara mājsaimniece, kuru uztur vīrs, - vispār netiks pie bankas lodziņa? Beigās numuru iedeva, kad es sāku protestēt par šādu attieksmi, bet iet iekšā vairs negribējās.

Pacco_al 25.10.2015

Redzi jaunā Swedbank klientu apkalpošanas koncepcija paredz klientu sagaidīšanu filiālē, kura uzdevums sākotnēji izzina klienta vajadzības. Viss pārējais diemžēl ir ļoti sensatīvs.
Nezinu kā ir labāk nostāvēt 30 min vai vēl ilgāk rindā, lai nokļūtu pie darbinieka, kurš pasaka ka šinī filiālē kredītu (HIPO) nav iespējams nokārtot, vai pasaka ka par cik jums nav pastāvīgu ienākumu (Patēriņa) kredīts nesanāk. Ārējais izskats nebūt neliecina par klients sistemātisku darba algas ieskaitījumu bankas kontā.
Cik cilvēku tik viedokļu - vieni ir priecīgi, ka nevajadzēja gaidīt, bet viņiem uzreiz sniedza īsu info, citiem nepatīk, ka uzreiz ieejot filiālē darbiniekam ir jāsāk stāstīt ar kādu jautājumu esi atnākusi.

G gunars33 25.10.2015

zinu piemerus, kad apkalpojosais personals izrada savas ambicijas delj problemam aizmirstot savu atrasanas viettu

G gunars33 25.10.2015

banka paplasinaas radot velvienu darbavietu