www.sudzibas.lv Surprise Box Surprise box - naudas izmešanas miskastē.

Surprise Box - Surprise box - naudas izmešanas miskastē.

Nekad nevienam neiesaku tur iegādāties dāvanu ar domu, ka tas būs pārsteigums gan sev, gan dāvanas saņēmējām, kā to min pakalpojuma autori. Viss sākas ar to, ka bija izveidots ļoti jauks video, ar tiešām jaukām dāvanām, nodomāju, ka pasūtīšu arī. Es samaksāju par sūtīju 33,50 euro (30 euro dāvana, 3,50 omniva pakomāts), vienīgais patīkamais, kas mani pārsteidza, bija kad atnāca īsziņa par pakas pienākšanu - tas notika tajā pat dienā, kad tika izsūtīta paka, un ja nemaldos arī tajā, kad saņemta samaksa par pakalpojumu. Laimīgs gāju uz pakomātu ar cerību saņemt tiešām lielu paku, kā nekā solija 4 dāvanas. Saņemot iepakojumu biju pārsteigts, ka paka bija ļoti maza, nodomāju, ka varbūt dēļ šaurās vietas pakomātā, iekārtotas dāvanas kaut kā savādāk. Mājas verot kasti vaļā, izrādijās, ka tur ir tikai 2 dāvanas, nevis 4, par kurām es maksāju, un tā ''dāvana'' ko viņi solija klāt bija parastākais mp3 playeris, bez austiņām, bez jebkāda vada, vienkārši iemests iekšā maisiņā, pat nebija iepakots kā dāvana. Biju smagi vīlies jau tajā mirklī, bet ar cerību, ka tomēr būs kas sakarīgs iekšā ( dāvanas nāk iepakotas smuki, tas ir pluss ), skrēju uz veikalu, lai piepirktu kaut ko nedaudz klāt, cik nu budžets vairs atļāva. Vēl vairāk biju vīlies tagad, kad dāvanas saņēmēja ( izdarot sūtījumu tu izvēlies kam tu sūti un kāda vecuma cilvēkam ) sūtīja bildes ar dāvanām. Iekšā bija kaut kāda krūze, kura nestrādāja, un kur bija rakstīts ''ideāla dāvana vīrietim'' vai kas tamlīdzīgs. Otra dāvana bija patīkama, krājkasīte. Tātad, no 5 (patiesībā 3) dāvanām lietojama bija 1. Par to es maksāju 30 euro, es atvainojos? Labi, ka šī dāvana nebija nekas svarīgs. dāvanītājs tika brīdināts, ka saturs var būt bēdas uzdzenošs, bet nu tik skumju saturu pat es negaidīju. Ja tā būtu dzimšanas dienas dāvana, tad es saņēmēja vietā būtu ļoti nepatīkami pārsteigts un aizskarts. Rezumē par visu - ja gribat izmest naudu ne par ko, pasūtam šeit dāvanu. Ja gribat dabūt ko sakarīgu, ejam uz veikalu un pat ar visniecīgāko izdomu, jūs tomēr plauktos atrādīsiet labākas dāvanas nekā jums atsūtīs šis uzņēmums. Un ietaupīsiet kaudzi naudas.