Sūdzība - murgs

Rekins.
Man bija pieslegts internets uz ar ligumu, ka nenoteikts laiks un jebkura laika varu partraukt saistibas. Tgad internetu nelietoju 5 meneshus un tagad atnak vestule par sodanaudu. kaut pasiem majaslapa stav rakstits.

Kas notiks, ja es neapmaksāšu pakalpojumus?

G

A andrejs 20.01.2011

Tu idiot vispār internetu atslēdzi? Kompānijai paziņoji, ka internetu neizmantosi un vēlies līgumu pārtraukt? Ja nē, nu tad secini pats...

D didii 21.01.2011

vo vo, ja nelieto ir viens, bet vai ir atsklegts internets?Kompanijai ari tac japazino

H harijs 21.01.2011

Es lattelekom ateicu, vienalga atrada 0, 86 Ls. ko atsūtīja pēc pāris mēnešiem. Laikam šiem ilgi nav bijis negaisa.
Ar Līviem tāds pats fokuss, , kad jau reāli rakstīju iesniegumu tiesai viņu lklātbūtnē, atrada iespēju anulēt rēķinu.
Vajag mierīgi braukt uz auguma, bez kliegšanas, nervozēšanas.
Vienu no veikaliem NETO biju tā iedresējis, ka mani ieraugot vien, visas kases vēra vaļā, gan darbinieki atradās, gan pircēju rindas ātri izzuda.
Patīk man ecēties.

V Verners 23.01.2011

Un tad tu pamodies, Harij, vai ne?