E Esesesseseseseses 28.03.2011

V Stokmane prodajut gnilj, kupila granat, razrezala a vnutri pizdjec, vzriv, i moi mozgi na polu! :D :D :D :D

č Čoms 28.03.2011

V sleduju64ij raz kupi granatamjot, i voni ne budet, a granata uletit k sosedu.

N ninona! 31.03.2011

Vot oni gde narisovalis6, ubludki ! A granati nado pokupat6 na rinke, nu narod tupoi !

č Čoms 31.03.2011

Ninona, esli ho4e6 zaboletj triperom ili sifilisom, mozesj pokupatj prjamo u 4ernozopih na rinke.Ti slu4aino pomidori tam ne pokupala.Ne davno 4ital, 4to odna bari6nja ot pomidorov zabolela triperom, eto ne ti?

E Esesesseseseseses 31.03.2011

Čoms, dzi, kas tā ir par dirsu tā Ninona? 4egota baigi dirsīga!

č Čoms 31.03.2011

Atceries, vienreiz šī bija uzrakstījusi kaut kādu sūdzibu, kura bija vērsta pret latviešiem, bet to pašu izdzēsa, tāpēc viņa visus lamā par ubljudkiem.Atceries Zinas rakstīto sūdzību par 16 martu, tieši šī peža bija tā, kas šo sūdzību sapisa, rakstīdama zem nika Zinaida.Ja ir luste, pameklē, salīdzini.Šai pežai ir ļoti īpatnējs rakstības stils, kuru ar citu sajaukt nav iespējams.Tagad viņa ir pelnījusi, lai šo izdrāztu visos iespējamos caurumos.

N ninona! 31.03.2011

spasibo cto predupredil, ja tak ponala, cto ti pokupal i zabolel, vilecilsa uze ili esce bolees6 ? Vizdoravlivai !

N ninona! 31.03.2011

A Zinaida moja sestra, vot tak !

č Čoms 31.03.2011

A ti u menja otsosatj ne ho4e6?Vot i analizi snime6, togda deisvitelno budet jasno, kto i 4em boleet.A mozet ti lu46e ljubi6j 4tob tebja v zopu jebli?A gruppovuha tebe nravitsja?

č Čoms 31.03.2011

A ja dumal, tvoja sestra-Zopoida izlici Čaka.

N ninona! 31.03.2011

A ja to i dumaju, cto ti tut vse dnem zavisaes6, a okazivaetsa ti po nocam rabotaes6 nocnim motil6kom ! Ladno napisi svoju taksu sex uslug, ami podumaem . Zigolo !

E Esesesseseseseses 31.03.2011

Ninona! ubejsja nahuj ob stjenku ubljudka! :D :D :D :D :D

č Čoms 31.03.2011

Zakroi ka ti lu46e svoju vafelnicu, a to silno hujami vonjaet.

N ninona! 31.03.2011

Ti eta kak teba tam Esesesse, ne revnui, ustuplu skazala mozes6 emu otsasivat6 !

N ninona! 31.03.2011

A esli i vonaet hujami, to tvoim, u mena huja netu, ne viros .

č Čoms 31.03.2011

Ninona vibrala samoe podhodja64ee mesto dlja svoih umnostei, potomu 4to Stokman perevodja iz nemeckogo-muzik s palkoi, zna4it s ogromnim huem.Ninona, v4era kogda hui sosala, siljodkoi pahlo?

M Marija 31.03.2011

Nu milie cilveki nu ko jus te ir sarakstijushi ! Cilveki raksta sudzibu, lai dabut paskaidrojums, bet jus rakstat visadus stulbumus . Es to granatu perku ari veikalos, bet izlasu tadu cietu, nu tad it ka labs .Vajag paskatities .

č Čoms 31.03.2011

Marija, kāds tev labāk patīk, īss un resns, vai atkal garš un tievs?

N ninona! 31.03.2011

Mne palec v rot sunut6 nel6za, otkusu, a ti govoris6 hui ! Ne zalko ?

č Čoms 31.03.2011

U menja odin davno proverennii sposob.Sperva vibivaju vse zubi, togda tolko dam otsasivatj.Opublikui svoju fotku, 4tob ja tebja na ulice Čaka uznal, obe64aju polnii servis dovolstvii.