www.sudzibas.lv Stilīgi apavi Krāpšana, fake apavi

Stilīgi apavi - Krāpšana, fake apavi

Labdien, bija tāda situācija es ieraudzīju jorden1 man ļoti iepatikās, un Cena bija pieklaigā maksāja 120, ar akciju 94 eiro. Telefona numurs bija un tik forši visu skaidroja tajā majas lapa par sūtīšanu, tāpēc padomāju ka varu droši pirkt. Gribēju īstus adās. Es samaksāju un uz e-pastu atnāca zina ka apavi būs 15-30 dienu laika. Kad pagāja laiks es uzrakstīju kad būs mans pasūtījums, atbildes nebija! Es saku nervozēt tomēr 100€ tika samaksāts, sāku meklēt atsauksmes un atradu visas negatīvas, es uzrakstīju viņiem uz e-pastu par policiju un viņi momentāli deva atbildi. Protams jordeni man atnāca bet diemžēl fake. Sajuta drausmīga. Nevienam nevienam neieteicu pirkt internet veikala stiliga.lv. Jo tiešam prece nav tāda kādu es gaidīju, un vel pie tam par tādu summu. Paldies par uzmanību:)

24.02.2023

Labdien. Atsauksme nav patiesa. Mums piedavajuma nav Jordan apavi. Mums visa prece ir uz vietas un nekas nav uz pasutijuma. Lugums iesniegt pieradijumus, ka esat iepirkusies musu uznemuma/ maksajuma uzdevumu , rekina nr. Si ir pilniba nepatiesa apmelosana. Veikals netirgo brendu preci vispar. Atvainojos,ka bez garumzimem, datora ir sobrid problema.

Turklāt mēs esam veikals Stilīgie apavi / www.stiligieapavi.lv, ar vietni stiliga.lv mums nav nekāda sakara! lūdzu noņemt nepatieso informāciju!

D Daniela 11.01.2024

Man apavi nenāk jau 3 nedēļas, rakstu viņiem visu laiku, bet man atbild visu laiku, ka 2-3 dienu laikā jābūt, ka viss izsūtīts utt…tikai kpc saka 2-3d, bet reāli jau 3ned dirš ka būs, būs tlt, un viens un tas pats. Briesmīgs serviss! Pat no ārzemēm ātrāk atnāk paciņas

S stilīgie apavi 20.02.2024

Varbūt atsauc savu atsauksmi, jo pati biji noradijusi mums nepareizu telefona numuru? un tapec Tavi apavi kavējās! bet atsauksme nav patiesa!