www.sudzibas.lv Stender's Pica Apkalpojosais personals

Stendera picerija - Apkalpojosais personals

Kuldigas picerija Stenders apalpojosais personals ir vienkarsi arprats.Stav pie durvim visi pipe, ieiet ieksa smirdigi ka pelnu trauki un vel nenomazgajot rokas taisa picas.drausmigi.Sejas izteiksmes barmeniem(viesmiliem) ir tadas it ka vinus butu piespiedusi tur stradat un, ka apkalpo nevis cilvekus, bet nezinu ko.Porcijas ko atnes dazreiz var atrast tadu matu kuskus, ka tada sajuta, ka virtuve pavari kavas un izrava viens otram matus un sameta skivi...

N

Mamma 15.01.2009

parspileti, bet tuvu patiesibai.

K Kristīne 16.01.2009

To es arī esmu redzējusi vairākkārt, vienkārši pretīgi!

N neitraalaa 16.01.2009

runajot par tiem matiem edienaa, noteikti tadaas reizee vajaga saukt viesmiili, pateikt, lai virtuve tais jaunu. Lai neatnestu to pasu atpakalj, piemeram, picai nogriezt skeliiti. Nevajag tadu est, un ja vel pirms tam bijusi pipet tad vispar par to arii vajag aizradit! Galu galaa par ko Jus maksajat?!

L lili 16.01.2009

Un var gadities ka tai jaunajai porcijai kaads ir uzsplaavis aiz spiits!

T terrr 23.01.2009

1) Pīpēšana-jaa, par to pīpēšanu tā ir kā ir, kādu laiku atpakaļ pasūtīju salātiņus-nogaidīju kādas 20min, jo redz, šiem no sākuma bija svarīgāk visiem kopā aiziet uzpīpēt nevis apkalpot pēc iespējas ātrāk klientu.
2)Par sejas izteiksmēm- pilnīgi piekrītu, ar to mazo džekiņu viss ir ok-tas arī pasmaidīt māk, bet, paskatoties uz to blondo, garmataino meteni, tiešām liekas, ka ar varu kāds ir piespiedis tur strādāt, pasūtot pie viņas kaut ko, man rodas sajūta, ka es tur kā kaut kāds bomzis ubagot atnācis stāvu aiz letes, bet viņa uz mani noraugās kā uz pēdējo mēslu it kā kaut kāda augsta amatpersona būtu (šādas sajūtas man nav vienīgajai, to man ir daudzi teikuši). bet tas tā-sīkums! ejam tālāk.
3)Vienreiz baigi sakārojās uzēst kaut ko ar sēnītēm, pasūtu, protams, sēņu picu. Tā bija kļūda, pa visu mazo piciņu- nepārspīlējot- saskaitīju 4 sēņu gabaliņus. Kopš tās reizes vairs sēņu picu neņemu :) baigā vilšanās.
4) Un tad vēl tās baltās, asās salvetes konkrēti ved ārā-muti noslaucīt ar tām nevar, tikai saskrāpēt.
Nu labi, nu jau pietiks par slikto-tā kā es eju tur regulāri ēst, tad man, protams, ir svarīgi, lai viss ir labi, tāpēc ļoti ceru, ka saimnieks ņems vērā daļu no komentāriem un izdarīs savus secinājumus, ko darīt un ko nedarīt.
Novēlējums blondajai meitenei-ņem dzīvi nedaudz vieglāk, es saprotu, ka nav viegli mūsdienās, ka ir daudz problēmu utt., bet, staigājot visu laiku neapmierinātai, var ātri iedzīvoties daudz un dažādās slimībās. tāpēc novēlu vairāk smaidīt un, ja nu galīgi nevar pasmaidīt, tad iesaku domāt vairāk par pozitīvo nevis negatīvo :)
Ieteikums-iepērciet taču mīkstas salvetes un vēl nebutu pa sliktu, ja tās stāvētu uz katra galdiņa, lai nebūtu jāskraida apkārt un jāmeklē. Bet, ja nu tiešām nevar nodrošināt, ka salvetes (mīkstas) stāv uz galda vai kādā citā labi pieejamā vietā, tad tās var atnest viesmīlis kopā ar dakšiņām un nazīšiem.
Paldies par uzmanību.

H hetera 27.02.2009

Hmmm...par picām runājot--nekad neesmu manījusi, ka Stenderī būtu negardas vai citādā ziņa sliktas picas, man gan ļoti garšo:))))Nu par to pīpēšanu gan ir taisnība...