www.sudzibas.lv Steiku Haoss Slikta apkalpošana, ēdiens

Steiku Haoss - Slikta apkalpošana, ēdiens

Bijām meistaru ielas steiku haosā, godīgi sakot, tik jēlu un pretīgu steiku nebiju ēdusi nekad (bilde pielikumā) apkalpošanas serviss vājāks par vāju! Nebija vēlamās uzkodas, kuras vēlējāmies, nebija piedevas, nekā nav, ir tikai nelaipna apkalpošana, nefiksāli čeki, lecīgs un ne pretīmnākošs oficiants, kuram vajadzēja izrādīt kaut drusciņ cieņas, pret klientiem, nevis savu viedokli izpaust, paaugstinātos toņos! Oficiants vēl izteicās nekorekti par savu darba devēju! Kopumā samaksājām bragu naudu, atvainošanās atlaidi mums neviens nepiešķīra, un pats interesantākais ir tas, ka Cenas nosaka “administrators” kura reāli nav, respektīvi, ja jūs kaut ko pasūtīsiet nebūs tā, ka tas ir ēdienkartē, būs vienkārši izdomāta Cena, kas būs piešķirta kā nefiksāls dokuments, jo arī čekus tur neizdod! Žēl, vīlāmies ļoti, agrāk tas bija pieņemams restorāns!

01.02.2024