Stefra Coffins SIA - nr.40103366130

SIA „Stefra Coffins”

Vēlos pasargāt Latvijā dzīvojošus cilvēkus no krāpniecības.
Šogad vasarā veicu pasūtījumu un avansa maksājumu uzņēmumam SIA „Stefra Coffins” (Reģ. nr.40103366130, Rīga, Palasta iela 9) epasts: [slēpt]@gmail.com
par preces izgatavošanu un piegādi – nelielu dārza mājiņu. Diemžēl pasūtījums nebija izpildīts saskaņā ar līguma noteikumiem un termiņiem. Nosūtīju firmai pieprasījumu atgriezt man naudu. Naudas atmaksa netika pušu vienošanos noteiktajā termiņā. No dienas kad naudai vajadzēja būt manā bankas kontā minēta firma uz maniem epastiem vairs neatbild, kontaktrālrunis ir atslēgts. Svarīgi ir tas, ka šo pasūtījumu sākotnēji veicu caur „starpnieci vai tirdzniecības aģentu vai pārstāvi” Irina Hohlach, kura joprojām aktīvi tirgo FB Market place – pārdod koka dārza mājas, pirtis, koka terases, u.c. koka izstrādājumus dārzam un vasarnīcai. Pasūtījuma izpildes jautājumos ar mani sazinājās vēl viena persona – „menedžeris” Andrejs tel. + 371 20449014. No dienas kad precei vajadzēja būt manā objektā , viņš pazuda. Man ir aizdomas ka šīs uzņēmums un minēta persona nodarbojas ar krāpniecisko darbību ne tikai vien Latvijā. Es jau iesniedzu iesniegumu PTAC, pēc plāniem nākamā vizīte pie jurista un policijā

Papildināts Reinis1988 21.09.2023

Līguma Pārdevēja rekvizītos norādīts :