steampowered - Krāpniecība

Tātad, pēdējā laikā vairākiem man pazīstamiem cilvēkiem no bankas kontiem pazuda nauda, līdz 100ls, un šodien tas pats notika arī manam kontam, tika "nozagti" 77.72ls . Smieklīgi, taču kā kautkas tāds var notikt, un vēljovairāk nēesmu vienīgais tāds!

K

K krapnieks 03.12.2013

ja pazistamajam ari pirms paris dienam tika nozagti ap 80 ls pateicoties sai majaslapai.

S sYsOp 03.12.2013

Izplatīta lieta. Labāk būtu pateicis no kurienes Tava naudiņa pazuda. Steam pakalpojums pats par sevi ir drošs. Tas ka Tev warez spēļu dēļ ir dziļi datora atmiņā ieracies datu savācējs - tā jau ir tava problēma.

Steam no tava bankas konta bez tavas piekrišanas un CC numuriem nevar paņemt naudu. Apsties savu transakciju vēsturi iekš https://store.steampowered.com/account/ - ja redzi kādu neautorizētu maksājumu - tad vērsies steam atbalstā un Tev šī naudiņa tiks atgriesta atpakaļ steam maciņā. Bez tavas iejaukšanās steam nevar ņemt no Tava bankas konta naudiņu - ja Tā arī ir noticis, tad es Tevi apskaužu - noalgo advokātu un iztiesā kādu miljonu.

K kreisaisk 03.12.2013

Saproti, neko nerāda manā steam akkountā, pie iepirkšanās, kā arī karte nebija piesaistīta kontam, taču pāris reižu noraustijās un tiku izmests no steam, kas liecina par kādu kas lien iekšā steam, un pēc tā visa no bankas konta pazuda nauda, izskaidrojums?

S steameris 03.12.2013

Jāpiekrīt, pats esmu aktīvs steam biedrs, un bijis vairākārt, kad vienkārši pazūd nauda no konta, un nav nekādu norāžu uz to, vai arī, kad pērkot spēles, nauda pazūd bet spēles nav.

D Dailis Bezvārdis 03.12.2013

tā arī ar tiem datoronānistiem notiek, labāk būtu kādu grāmatu izlasījis !

K kreisaisk 03.12.2013

caur šo steam piekļuvi kontam ir dabūjis arī VALVES.A.R.L. LUXEMBORG, kas naudiņu no konta nesankcionēti novelk pamīšus ar STEAMGAMES.COM, ieteikums pārbaudīt ibankā arī rezervētās summas, jo pēc sarunas ar banku, noskaidrojās ka tās, kuras vēl ir tikai rezervētas, ir cerība atgūt.
Iesaku visiem būt uzmanīgākiem.

Nandia 04.12.2013

Iesaku PIEAUGT un DARĪT KO DZIVEI LIETDERĪGU SEV UN SAVIEM TUVAJIEM!!!
Spēlītes mēlītes, konti akaunti, datori un visādas pristavkas - kamēr jauns un normāls cilvēks kļūst par spēļu narkomānu un datornūģi, kas neko nezin, nevar un no īstās dzīves neko nemāk.