www.sudzibas.lv Statoil Nesakrīt cena pie kases ar plaukta cenu

Statoil - Nesakrīt cena pie kases ar plaukta cenu

Vakardien (07.04.09) ap pl. 18:30 minētajā degvielas uzpildes stacijā vēlējos iegādāties Domino cepumus. Plaukta cena cepumiem bija 2, 39 lvl(varbūt 2, 29lvl), bet pieejot pie kases man par šiem cepumiem paprasīja 3, 19lvl. Pats vispār esmu tieši Statoil degvielas uzpildes staciju piekritējs, bet pēc šādiem starpgadījumiem, nākošreiz noteikti padomāšu vai vēlos kaut ko iegādāties Statoil degvielas uzpildes stacijās.

J

N neitraalaa 08.04.2009

Tiri cilvecigi, manuprat, nav piefikseta cenu mainja, bet jebkuraa gadijumaa ir iespeja atteikties no preces, pirms maksasanas ;)

H hmmmmm 08.04.2009

ha, ha..pats labi nezin cik ta prece maksaja, atradis problemu..sudziba, ne par ko

X XXX 20.08.2011

ir par ko
pats par savu stulbumu suudzaas
droska blakuscepumu bija leetie vienkaarshi idiots nosaukumu uz cenas neizlasiija