www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers Uzņēmšanas nodaļa

Stacionārs Gaiļezers - Uzņēmšanas nodaļa

Eto bil 2014 god.Ja bila beremenna i vsju beremennostj u menja wli krovjanistije videlenija.Ja kazdij mesjac lezala v bolnice gailezers po 1 nedeli.menja lechili i otpravljali domoi.i mozna bilo rabotatj.Prichina po mneniju vrachej takoje bivajet...No kogda ja popala poslednij 5 raz...eto 5 mesjac beremennosti v prijemnoje otdelenije.otvezli rjadom s kabinetom ginekologiji...to ja sidela 2 s polovinoi 4asa i ko mne ne kto ne podxxadil voobwe..ja bila beremena.zivot silno bolel..4erez 2.15 vremeni otoshli vodi.podxodit medsestra i tolko togda sprasivaajet 4to slu4ilosj....kak budto ona ne videt...i posle etogo..menja i to ne srazu vzjali na prosmotr..a cherez 10 minut...no uze bilo pozdno...mozet mne nado bilo pisatj ob etom ranshe no eto ochenj bolno...chto vra4i v gailezerse u nas takije....kogda u cheloveka rewaetsja ziznj ee rebenka oni ne podroxjat j tebe 2 s polovinoi 4asa...a ewe i diagnoz bil otxozdenije placenti..i eto oni ne mogli ponjatj 5 mesjacev i spasti maliwa im ne udalosj....

L lala666 28.10.2016

varbūt viņi nesaprata ko gribēji,jo nemācēji paskaidrot valsts valodā?

M moins 28.10.2016

Tas taču ir skaidrs pat zīdainim, ka nesaprata, jo tos kricelējumus, ko viņa te sakrāmējusi neviens sevi cienošs krievs nelasīs. Ja jau pozicionē sevi kā krieviski runājošo, tad vismaz pacenties un raksti to visu kirilicā, kaut vai aiz cieņas pret valodu, kurā runā ikdienā...

I Iveta Purina 28.10.2016

cilvekam nelaime, bet tu par valodu piekasies...Ja nezinaji tad jebkura darba prasa vismaz 2 valodu zinasanas sarunvalodas limeni. Tas attiecas ari uz arstiem.

L LieneV35 28.10.2016

Līdzjūtība pacientei. Ārsti Gaiļezera uzņemšanā ir ārkārtīgi noslogoti, neviens tur nevelas iet strādāt; iespējams, ka pirms Jums kādai sievietei bija nepieciešama steidzama operācija un tādēļ Jums vareja pievērsties ar nokavēšanos. Tā ir neveiksmīga apstākļu sakritība.Lai Dievs dod Jums sirdsmieru un veselīgus mazuļus nākotnē.

N nat8888888 06.04.2021

ziniet es zinu latviesu valodu,bet par medicinu neko nevaru saprast un es pati tada situacija,tikaj tur bija krievu arsti un vnk atstaja mani uz 5 stundam koridora un izrakstija uz papira bija rakstits,ka esmu stavokli,bet uz vardiem ,ka ne,es atnacu uz polikliniku un tur arsts pateica kapec vini tevi atlaida,tev steidzami jaiet slimnica,diemzel bija jau par velu(un tas nav pirma reize)

Latviešu tautas 28.10.2016

=====
Zinu: ar arstiem runāju tikai latviski.Brīvī lietolu medicīnisko terminologiju!
Знаю: с врачами -латышами говорю только по-латышски. С медицинской терминологией, которой пользуюсь свободно! Хотя и не имею медицинского образования!

N nat8888888 06.04.2021

kad es tur biju -arsti nebija ljoti aiznemti-4 arsti staveja un runaja un smejas koridora...un par valodu-arstam jaruna ari krievu valoda vai angliski,jo kad ar viniem sac runat anglu valoda-visi uzreiz atceras krievu valodu