Stacionārs Gaiļezers - Slikts serviss

Gribu izteikt milzu "fui" par šodien, 21.02.2024. Bezjēdzīgi iztērētajām divām stundām, gaidot Rindā slimnīcas "Gaiļezers" ambulatorajā nodaļā pie lor specialista, jo Rinda tā ari nepienāca sakarā ar to, ka slimnīcas kopējā datorsistēma bija pilnībā izgājusi no ierindas un ārste bija ieslēgusies kabinetā un durvis tā arī neatvēra. Viss sākās ar to, ka jau reģistratūrā nebija informācijas par to, ka datorsistēma "uzkārusies". Neapmierināts pacientu pūlis "spietoja" ap reģistratūru, nezinot, kāpēc tik milzīga Rinda. Reģistratūrā ieteica gaidīt Rindā pie 19. Kabineta (lor speciālists) , bet durvis 2 stundu laikā tā arī netika atvērtas. Jau trešā negatīvā pieredze saistībā ar "Gaiļezerā" ambulatorās daļas darbu. Iepriekšējās reizēs 10 valsts apmaksātu fizioterapeita nodarbību vietā saņēmu tikai 5 nodarbības, jo valsts apmaksātie līdzekļi esot pārtērēti. Piedevām vēl ierasto 30 - 40 minūšu vietā nodarbība pie fizioterapeita Ilga tikai 15-20 minūtes. Paldies par "sacūkāto" laiku un slikto servisu jūsu iestādē.

Zane Andrejeva 21.02.2024

Lūk mediķu komentārs..