Stacionārs Gaiļezers - Attieksme!

Ar sapem vedera devos uz Gailezera slimnicu-uzn.nodalu. Saskaros ar noniecinasanu,un realu pazemosanu. Izstastiju visu savu stastu. Satraukusies un galu gala un sap!
Izmekleja mani divas arstes,uz ko ,kad saku ,ka sap veders jau vairakas dienas ,atbilde sokeja-ko jus no manis gribat! Ejiet pec brivdienam pie gim.arsta un ginekologa. Kautgan ginek.uzn.nod ir!
Tadu attieksmi redzu 1x muza!neviens nav devis tiesibas pazemot ortru cilveku!
Lai ari ar kadam sudzibam es dotos,neviens nav tiesigs ta runat ar otru,ar necienu! Atceraties milie arsti,nekad nevar zinat kas notiks nakotne! Un mes viens otram esam klienti-vai slimnica vai veikala ,nav nozimes kur,tapec neesiet tik drosi un varonigi,jo viss atgriezas atpakal!

davfreim 06.05.2019

"sap veders jau vairakas dienas" uzredzēšanos, ja sāp vairākas dienas, tad palīdzību jau pirms vairākām dienām bija jāmeklē pie ģimenes ārsta uzņemšana ir domāta cilvēkiem, kam ir reāls dzīvības apdraudējumus, nevies tiem, kam jau vairākas dienas kaut kas sāp.

B Blablabla0192837465 03.07.2020
Personāla rupja attieksme pret slimniekiem

Otrā stāva apsargs rupji izturējās pret slimnieku.
Slimniekam radās jautājumi, bet apsargs tā vietā, lai pieklājīgi atbildētu, uzbļāva uz pacientu.