www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers urodinamiskie izmeklējumi

Gaiļezers Stacionārs - urodinamiskie izmeklējumi

Šā gada 13.martā mana sieva aizgāja pie ārstes Ineses Celmiņas uz urodinamiskajiem izmeklējumiem uroloģijas nodaļā. Viss bija jauki līdz brīdim,kad manu sievu nebrīdinot ienāk ap 30 gadiem vecs plikpaurains praktikants un bāž manai sievai kājstarpē katetru. Sakiet lūdzu,vai Celmiņai nevajadzēja par to brīdināt manu sievu? Tikpat labi varēja ienākt kāds psiho manjaks un izvarot viņu. Vienīgi kop varu teikt,ka Celmiņa ir bezatbildīga,nolaidīga un vienaldzīga sieviete(par dakteri es viņu nesauktu). Varbūt tas plikpauris nemaz nebija praktikants jo viņam neesot bijusi nekāda zīmīte uz krūtīm vai kāda cita apliecība,bet gan saeksuāli norūpējies manjaks,kurš to visu procesu nofilmēja slēptā videokamerā un tad palaida kādā pornosaitā. Ja es satiktu to tipiņu,es viņam pašam dibenā ielaistu tādu katetru,ka ilgi vēl nevarētu pastaigāt un Celmiņu vajadzētu atlaist no darba par tādu bezatbildību un vienaldzību. Gribu zināt kā justos pati Celmiņa,ja viņa sēdētu uz ginekoloģiskā krēsla ar izplēstām kājām un ienāktu kaut kāds apšaubāmas izcelsmes praktikants,pētītu viņas vagīnu un bāztu tur iekša visādas katetras?

R