www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana, slikts serviss.

Ss.com - Krāpšana, slikts serviss.

Ss.com ir naudas izspiedēji un krāpnieki, brīnos kur skatās policija un sabiedriskie uzraugi, nepietiek ka prasa lielu naudu par sludinājumu ievietošanu virs 5 eiro, (salīdzinot reklama.lv ir bezmaksas) . Pārskaitīju naudu par sludinājumu, ievietoju uz mēnesi, tad pēc divām nedēļām vēlējos samazināt piedāvāto cenu, iegāju reģistrējos ar opciju mani sludinājumi, gribēju labot jeb rediģēt neka, ir tikai opcija dzēst vai pagarināt, domāju ko tur dzēst pagarināšu sludinājumu un pie reizes rediģēšu, samaksāju otru reizi 5 .60 eiro, bet nebija nekādu iespēju sludinājumu labot, tātad par vienu un to pašu sludinājumu samaksāju divkārtīgi. Domāju te ir jāprasa kompensācija, vai arī jāsūdz tiesā par krāpšanu kā var ņemt samaksu par vienu un to pašu pakalpojumu dubultā, neko nemainot, domāju ka reizi samaksājot par sludinājumu, jābūt iespējai to koriģēt noteiktajā termiņā. Starp citu nekur nav norādīti ss.com kontaktu numuri.

25.04.2019

F

R Rainers Jēkabsons 09.03.2019
krāpšanās

Krāpnieks, piedāvāja izīrēt dzīvokli, prasija drošības naudu, kas tikka aizskaitīta, kolīdz tā tikka nosūtīta tā cilvēks pazuda
Vajag sludinājumu atrast, kurš ir dzēsts.
nummurs 24944006

J Janis Vaivods 23.03.2019
krāpšana

pacēla maksu par sludinājumu sadaļa , mēbeļu remonts, pacēla divreiz dārgak. var saprast ka administrācijai vispār galīgi nav ko ēst . vai jūkuši prāta .