www.sudzibas.lv SS.COM Sludinājuma izvietošana

www.ss.lv - Sludinājuma izvietošana

Ar ss.lv man agrāk nebija problēmu. Izņemot šodien - pievienojot sludinājumu kādā sadaļā, nākamo sludinājumu, ja tas ir tajā pašā sadaļā ir jāapmaksā. Sms summa 1,39 eiro. Pie iespējām apmaksāt (sms, internetbanka utt). ir apakšā aptuveni tāds teksts, ka sludinājums tiks publicēts uzreiz (!) kolīdz tiks apmaksāts ar kādu no piedāvātajām iespējams. 10 min. paiet un tā, nekas nenotiek. Tikai paliek iespēja izdzēst vai apmaksāt vēlreiz, jo neatnāk pat īsziņa par to, ka sludinājuma publicēšana ir apmaksāta. Sludinājums karājas gaisā. Vispār kopš kuriem laikiem šitanī sūda portālā ir jāreģistrējas par maksu? Kaut kāds sūdu portāls, jei bogu. Kontaktinformācijā tikai adrese korespondencei. Tā kā tie sūda sopļaki būtu nobijušies, ka var atklāties to sopļu slaucītāju identitātes. Un tomēr šī lapa paliek cieņā, jo viegli atcerēties - divi burti. Ss.lv.

G gailene 01.04.2014

Mauku kantoris!

P patiess 17.07.2014

SūdīgsSūds.lv nost ar viņiem, daudz problēmu un neatsaucīgs serviss