Sportlex.lv - Krāpšana

Es vineju ehr radiostacija dazus sportlex abonementus 20eur vertiba (davanu kartes) .
Lai tos izmantot - man vajag telefonu ar android. Lai es lejupieladeju sportlex aplikaciju un tur registejos un izmantoju davanu kartes.
Pirmkart, lai izmantotu davanu kartes - vajag registreties, ievadot savus datus (vards, uzvards, e-pasts, talr. Numurs)
un vel trakakais, ir jaievada bankas kartes datus, lai vini nonem 0.01eur lai jusu "davanu karte" tiktu registreta. Kaut kads absurds - ok.
Izmantojot bilanci (20 eur) , es nodzesu so applikaciju.
Pec viena menesa, man no konta tiek nonemta nauda - kad uzzinaju tipa kau kur applikacija pec noklusejuma ir uzstadita automatiska abonementa atjaunosana.
Atgriezt naudu - ir iespejams tikai caur banku, jo si kantoe neeksiste vispar, ir tikai kontakttalrunis un e-pasts. Nakadu fiziski personu, kuri varetu apkalpot, vaj butu kaut-kads klientu apkalposanas centrs - neeksiste.

Otrkart - si nav davanu karte, si ir ka "welcome bonus", jo nav iespejams pievienot vairak par vienu davanu karti.
Viss tiek merkets uz to, lai jus ievadat kartes datus applikacija, lai vini pec tam varetu nonemt naudu.

Bija vel situacija, kad es (vel nezinot) gribeju papildit bilanci uz 20 eur izmantojot davanu karti, tik ievadiju 20 eur un nospiedu ok - man uzreiz no konta tika nonemta nauda.

Nav ne varda par to ka nauda tiks nonemta, ka vai vispar ir iespeja izmantot davanu karti un t. T. , paldies swedbank atgrieza man naudu, jo sportlex neka negrib to darit.

Nekad neievadiet datus si applikacija. Paskataties atsuaksmes google play. Tur atzime ir 3.1, jo vini tikaj naudu nem nost!

N