www.sudzibas.lv Spāre, boulinga centrs Nestrādājošs bortu pacēlājs

Spāre, boulinga centrs - Nestrādājošs bortu pacēlājs

Vēlme atpūsties ar draugiem beidzās ar traumu. Boulinga centrs nebija padomājis, ka spēlēt vēlas arī bērni, kuriem nepieciešami bortiņi, viņiem ilgstoši jau nedarbojas automātiskais bortu pacēlājs. Citās šādās iestādēs nebiju saskāries ar šo problēmu.
Darbinieka vārdi - ja nepieciešami bortiņi - puiši lai pacilā paši! Tad nu nācās cilāt ar. Diemžēl viena šāda cilāšana beidzās nevaiksmīgi - borts nenofiksējās un uzkrita uz rokas. Tika gūta diezgan dziļa brūce.
Personāls nevarēja nodrošināt ar pirmo palīdzību, jo viņiem atpūtas centrā nebija Pirmās palīdzības komplekts.
Darbiniekam un atpūtas centra vadībai viens lēmums - klients pats vainīgs! Tātad sanāk tā - ja kkas nestrādā, klientam jāuzņemas atbildība? Darbiniekam pašam vajadzēja stāvēt un cilāt bortiņus, nevis nepārtraukti staigāt apkārt - savā darba vietā bija reti, nācās vairākas reizes uzmeklēt.
Šo iestādi viennozīmīgi NEKAD vairs neapmeklēšu un draugiem neieteikšu!