Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 1 stundas 48 minūtēm)
ricardo
(Pirms 9 stundām 29 minūtēm)
Europride 2015 (Rīgā)
(Pirms 11 stundām 46 minūtēm)
ODA optika
(Pirms 11 stundām 52 minūtēm)
Aiva Bulmere
(Pirms 12 stundām 28 minūtēm)
EDEM-TOUR
(Pirms 12 stundām 46 minūtēm)
"ZGS", SIA, Autoserviss
(Pirms 13 stundām 13 minūtēm)
316.lv
(Pirms 13 stundām 43 minūtēm)
Siguldas poliklinika
(Pirms 15 stundām 14 minūtēm)
Maxima

Maxima (1)
RIMI (1)
DEPO (1)

Sūdzība par smscredit.lv

Lasīt visas sūdzības par smscredit.lv

smscredit.lv

Publicēja: Aldis nosūtīt e-pastu Dec 3, 2010
Naudas izkrāpšana
Informācija par kompāniju:
smscredit.lv
Skolas iela 12
SMScredit. lv ir krāpnieku un izpiešanas kantoris, biju paņēmis kredītu 200 Ls bija jāatdod 220 Ls kopā ar procentiem, nevarēju uzreiz samaksāt, pagāja vairāki mēneši un tad itkā biju gatavs nomaksāt visu kredītu, soda nauda arī bija saaugusi 360 Ls, par četriem mēnešiem protams uzreiz visu summu nevarēju atdot, piedāvāja grafiku uz 10 mēnešiem plus vēl par katru mēnesi komisijas maksa pie šīs summas 30 Ls mēnesī, kopā sanāca ka man jāatdod 900 Ls, galīgi saspiedušies, Es teicu, lai labāk lai iet caur tiesu, jo tad man būs jāmaksā 440 Ls, plus vēl tiesas izdevumi, protams tad jau viņiem summa sāka kristies un piedāvāja mazāku summu jo saprata paši ka par daudz grib. tā nu sanāca, ka lietu nodeva tiesā un es kopā samaksāju nepilnus 500 ls, bet viņi gribēja 900 Ls, lūk kur ir smscredit.lv pretimnākšana, lūdzu klienti neuzķerieties uz viņu draudiem un viltību.

Lasīt komentārus Līzings un Kredīts

Komentāri

Ātri ņēmi - ilgi atdod. Tāds bizness ir riskants un domā, viņi nezin kā tādā nopelnīt? Kārto saistības laikā un glabā dokumentus.
Andrejs

Gribat naudu, nopelnat... :@ Ņemat parādus, nu un tad pielejat pilnu interneta, ka par daudz no Jums prasa... Nav ko aizņemties...

Runājot par pašu smscredit.lv - foršs mārketings un pilna Latvija ar muļķīšiem kam viegla nauda patīk :D
CyberMan

Saprotu tikai vienu, ka cilvēkus ka muļķīšus apčakarē tāda viņu mārketinga doma, gan jau ar laiku viss nāks atpakaļ, jo agri vai vēlu tāpat viņu nogrims...
Komentēja: Dec 3, 2010 Zaķis nosūtīt e-pastu

man situācija tā ka sākumā pirms gada vai vairāk piereģistrējos sistēmā, bet pēc 2 mēneši šie sāk braukt augumā ka esmu kaut ko parādā, sāku lūrēt kontos - šie ieskaitījuši paši 100Ls un pieprasa procentus, pasūtīju uz poda un atgriezu 100 un procentus netaisos maksāt, tad šie to summu izdomāja kā procentu maksājumu pārvērst, itkā atmaksāju daļu procenta, sviests kaut kāds, pateicu lai sūdz tiesā - nesūdz, līguma nav, viņu pašu nauda atgriesta, kaut arī manas tiesības bija neatgriest, tad šie sadomāja caur paus konsuls, tos pasūtīju uz poda un teicu ka ja līdīs, kāds atlikušo dzīvi strādās priekš tabletēm, turklāt pausam nav nekādu tisību piedzīšanām, kaut kāds smirdīgs juristu kantorītis, kas ieomājies ka nu es baidīšos un par katru latu maksāšu vēl x10Ls, ahujeļi ne, tagad domāju sms sūdzēt tiesā par manu personas datu pārdošanu kaut kam un pausu par nelikumīgi iegūtim datiem, laikam kamēr kādu neiesēdinā, visatļautības turpināsies, turklāt manu deklarēto vietu nez no kurienes izrakuši, kura jau 20 gadu nav deklarētā, šitos krāpniekus jāmočī, metamies koā un sēdinam par žurkām centrālcietumā
es

Par laimi, man nav bijis jāsaskarās ar šīs kompānijas negatīvo attieksmi. Protams, tas izskaidrojams ar to, ka neesmu tam devis iemeslu. Kopumā, tā kā man arī nākas šad tad ik pa brīdim kādu lieku latu aizņemties no viņiem- esmu ļoti apmierināts.
Pirmais, kas mani pārsteidza ne uzreiz, bet es 1.reizi aizņēmos un sanāca, ka man vēl vajadzēja pēc dažām dienām nelielu naudas summu. Tā kā tur var būt tikai 1 aizņēmums vienlaicīgi, domāju, paskatīšos citās kompānijas...tik ļoti sarežģīti visiem izdomāta reģistrācija, pats process...nekur man nedeva vairs, lai gan bankā kredītu man nav, nekad nekur neesmu bijis melnajā sarakstā, varbūt citi uzņēmumi ieguva informāciju, ka esmu aizņēmies smscredit un nobijās, lai gan tie bija tikai 50ls, kaut gan piesardzība nenāk par ļaunu it sevišķi šajos laikos. Citi tada sajūta ka prasa tādus jautājumus bez maz vai ar ko guli un cik reizes dienā ej uz toleti, bet smscredit korektu un minimālu informāciju.

Un tad es sapratu, cik smscredit ier viegli kārtojama sadarbība, mani apmierina saņemtais serviss.
Kā jau minēju varbūt tapēc ka sadarbības pamatā ir dažreiz mazas summas uz īsu termiņu un tas nav provocējis augstākminētās darbības.
Taču ir labs teiciens :''viegla nauda ātri nāk ātri aiziet'' un varbūt tam kāds sakars, ka ar vieglu naudu ir jāuzmanās.
Komentēja: Jan 20, 2011
Endijs

SMSCredit ir viena no daudzām šāda tipa kompānijām, bet zem šī brenda vēl strādā VIVUS un Credit24. Šīm trim kompānijām ir vienota datu bāze. Lai gan man kādreiz bija aizņēmums gan SMSCredit, gan VIVUS. Nevajag kavēties ar maksājumiem, bet ja sanāk kāda šaize, tad uzreiz kontaktēties ar viņiem, nevis slēpties!
Ir viena lieta, kas man nepatīk SMSCredit, bet par to kādreiz citā reizē!
Komentēja: Jan 20, 2011 Jānītis nosūtīt e-pastu

Aizņemos no viņiem un nekādu problēmu, ja laikus atdod. Un to, ko nevarēju, pagarināju pat pusgadu un pēc tam atdevu! Tā kā viss ir OK. :)
Komentēja: Mar 21, 2011
Dīī

Debiails kantoris
Komentēja: May 11, 2011 DG nosūtīt e-pastu

NĒ kantoris, kā kantoris! vajadzēja tikai pagarināt atmaksas termiņu kaut vai jz nedeļu.CEINERI VAR NOPELNĪT JA GRIBI 15.minūtēs 200.
Komentēja: May 14, 2011
juris

Normāls kantoris, ja laikā atdod vai pagarina, nav ne vainas, var arī aizņemties mazu summu, jo "mīļotā valsts" jau enerģiski gādā, lai cilvēks no algas līdz algai izdzīvot nevarētu. Vienīgais, kas nupat nepatīk - viņiem jau trešo dienu "neiet" mājaslapa un kredītu saņemt nevar.
Komentēja: May 17, 2011
elizabethe

Pilnīgi nepiekrītu! Ja ņem naudu - tad atdod laicīgi vai pagarini - un nebūs problēmu! Man ļoti patīk pakalpošana - atri, visu vienmēr var noskaidrot un sarunāt, laipns un saprotoš personāls! Iesaku visiem, kuri māk rēķināt savas iespējas!
Komentēja: Aug 10, 2011
Julka

Parāds nav brālis, aizņēmies, neatdevi laicīgi, un ta brīnies.Es SMS kredīta vieta rīkotos tāpat.VAJAG VIENMĒR visu darīt laikā, nevis pikopt strausa politiku, gan jau kaut kā
Komentēja: Aug 10, 2011
inni

Iepriekšējiem rakstītājiem un veiksminiekiem - dzīvē gadās visādi. Saprotu un piekrītu, ka visu jādara laicīgi, parāds nav brālis, bet dzīvē daudz ko nevar paredzēt, piemēram, ka tevi apzog, iztīra kontu, piekrāpj - nesamaksā par padarīto darbu. Ko tad? Kam lai lūdz palīdzību, ja pat nav naudas pārtikas iegādei! Uz savas ādas esmu pārbaudījis to kredītiestāžu pretimnākšanu. Labs esi, kamēr maksā. Ja ir lielas problēmas, neviens ilgāk par mēnesi negaida. Sākas draudi, zvani. Procenti aug, neskatoties uz to, ka nav ko samaksā, bet aug un aug. Gudrīšiem jau pēc vārda kabatā nav jāmeklē. Tikai nav neviena, kas sniegtu roku un reāli palīdzētu no tās bedres tikt ārā. Saprotu, ka par stulbumu un muļķību ir jāmaksā, agri vai vēlu, bet jāmaksā. Bet dažreiz tas ir tik sāpīgi, īpaši šajā sabiedrībā, kur dominē nauda. Bez naudas Tu neesi nekas. Aizņemas, vismaz es, ne jau lai ļauni iedzīvotos uz kāda rēķina, bet lai dzīvotu kā CILVĒKS. Citi gudrīši teiks, ka vajag krāt, krāt, bet neviens jau nevar zināt, kas ar viņu būs pēc gada. Bija man viens čoms, kas krāja - kā viņš teica- neesmu skops, bet taupīgs - bija tikai 40 gadi. Nu viņa šai saulē nav. Smagi saslima, pat nauda nepalīdzēja. Kāda morāle? 100% varu apgalvot, ka dzīvojam ļaunā sabiedrībā.Paņirgt, apsmiet, noķengāt- dažam labam tā ir norma.Sudzibas.lv ir cilvēku nomelnošanas lapele.
Komentēja: Aug 10, 2011 Noriebies nosūtīt e-pastu

Nepiekrītu! arī es aizņemos no viņiem. Nekādu problēmu! Vajag lasīt noteikumus! Ļoti labi zini, ka par brīvu tev neviens neko nedos, aizņēmies uz konkrētu laiku- tad arī atdod, kad jāatmaksā, ja nevari atdot- pagarini, samaksā tur savus 20Ls par virsu. Tādēļ arī rakstīts, ka pirms kredīta ņemšanas IR JĀIZVĒRTĒ SAVAS IESPĒJAS ATDOT! Ja pats neliecies vairākus mēnešus ne ziņas- ko tad gribi, lai viņi baigi nāktu pretī. No instrukciju nelasīšanas dzimst un mirst cilvēki! Nevienu citu nevar vainot par to, ka pats neatbildi par savu rīcību.
Komentēja: Dec 4, 2011 Madara nosūtīt e-pastu

Es esmu apmierināta ar šīs kompānijas darbību un gribēju te ierakstīt par īpašu attieksmi- biju paņēmusi naudu uz nedēļu, negaidīti nokļuvu slimnīcā un uzreiz informēju, ka maksājumu nevarēšu veikt laikā, ka esmu slimnīcā (norādīju, kurā, lai paši var pārliecināties)... samaksāju nedēļu vēlāk, kad iznācu no slimnīcas, nekādi papildu procenti netika aprēķināti... nevaru iedomāties, ka jebkura banka būtu tik pretimnākoša, noteikti sarēķinātu kavējuma dienas un basta...
Komentēja: Dec 6, 2011 Lilistera nosūtīt e-pastu

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.
Komentēja: May 16, 2012
Pavasaris007

Da SMS normāls kantoris..man liekas ka viss kārtība.Viņi dod bez procentu aizdevumus, galvenais laicīgi atmaksāt.Dod iespēju pagarināt atmaksas termiņu, viss m.lapā rakstīts.Ja nenomaksā laikā un nepagarini termiņu tad aiziet citi procenti, saskaņā ar līgumu.Ja sākas algas vai cita veida naudiņas problēmas, vajag pagarināt atmaksas termiņu.Neviens nespiež atmaksāt pamat summu ar procentiem..Izvērtē uz cik ilgu laiku vajag pagarinājumu..Ja godīgi tad Seb un Parex.uzmet krietni smagāk.Bija saskarsme..SMS piesaista jaunus klientus .. tas netraucē..Ar jeb kuru banku šī problēma aizņems vismaz 10 dienas.. .15 min..operatīvs un ātrs kaut kādas sīkas problēmas risinājums un nevajag no draugiem vai radiem aizņemties..Nebūs visiem jāskaidro kāpēc..Es paprasīju man aizdeva..viņi parasija es atdevu.Neredzu naida...reāli..laicīgi atdod ko aizņēmi...
Komentēja: Aug 24, 2012
morgans

Manuprāt viens no sakarīgajiem kantoriem, kas piedāvā ātros kredītus. Kungi un kundzes kas sūdzās- iesaku parunāt ar citiem kantoriem un tad aspratīsiet, ka konkurentu vidū smscredit riktīgi izceļas uz labu pusi
Komentēja: Dec 13, 2012
Jānis.1000

ja proti lasit, tad vispirms izlasi noteikumus un tad nem kreditu.. taa nau banka, bet atro kreditu iestade ar loti augstiem procentiem, itseviski ja laikus neatmaksa... jau vairakas reizes esmu aiznemies un bez liekam problemam, jo saplanoju pareizi atmaksas grafiku un nenemu vairak neka varu atmaksat!
Komentēja: Jan 15, 2014
jankovics89

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu