sms my compjutors service - nav uzticams

Veelos informeet potenciaalos my compjutors sms service, kas atrodas caka iela 103, klieentus, ka sajaa servisaa tika nodots uz remontu portatiivais dators, meistars galvenais menedzeris Sergej pazinoja, ka jamaina mates plate un remonts ar darbu izmaksaa 155lvl un, ka jasamaksaa nauda uzreizi, taa kaa datora veikala cena ir ap 500lvl, tad noleemu ari pie viniem taisiit.
Peec 2 nedeelaam intreseejos par savu datoru, pats sergej pazino, ka meistaram dators nokritis zemee un sapleests displejs un, ka vini vietaa iedos man citu datoru un vel izrakstiis 1 gada garantiju uz to, apsverot to, ka meistars ari ir cilveeks un ka jebkuram, var taa gadiities piekritu.Vietaa man iedeva datoru, kam baterija netur galiigi saskraapeetu, kam pogas nestraadaa aiznesu maajaas
naakamajaa dienaa zvanu, ka baterija netur apsoliijaas apmainiit iedeva, kas tur 10min.
konstateeju, ka pogas nestraadaa zvanu sergejam, saka, ka jaaliek remontaa, remonts ilgst 2 nedeelas ar regulaaru zvaniisanos
peec remonta peec 2 dienaam dators atkal nestraadaa.Zvanu sergejam pieprasu atpakal 155lvl un datoru savu taadaa pasaa staavoklii, kaa iedevu sergejs saak blatot, ko vispaar iedomaajoties, japiebilst, ka latviski vins nemaz nesaprot.
Sapratu, ka jaazvana savam pazinam no tiesas, kam ir pieredze saadu situaaciju risinaasanaa.
Mans pazina zvana sergejam, lai vienotos par datora atgriesanu un naudas atmaksu-ierodamies sms service norunaatajaa laikaa
pasa sergeja nav uz vietas un izvairaas, uz vietas ofisaa ir tikai vina darbinieki saakotneeji meistars atkal piedaavaa datoru panemt remontaa-no taa protams atsakamies.
aatraak prom nebraucaam, kaameer nav piedaavaats risinaajums, peec 4h atrasanaas darbniicaa un striidiem, pats sergejs apsolaas naakamajaa dienaa atdot datoru, kuru saakumaa iedevu servisaa darba kaartiibaa-piekriitu
peec 3 dienu sergeja kerstiisanas sergejs atgriez datoru loti sliktaa vizuaalaa staavoklii.Peec, kaa maajaas konstateeju, ka tas nemaz nav mans dators, bet ir paarliimeets imei numurs no mana datora uz so datoru.
Peec paarunaam ar datorspeciaalistu, konstateeju, ka manam datoram bija remonts max uz 50vl nevis uz 155lvl.
Neiesaku nevienam so servisu.

M Maris 12.09.2010

aizmirsu vel piebilst, ka mans dators, kas tika nodots remontaa un samaksaati 155lvl, nevis vinam sapliisa displejs, bet 90procenti, ka tika izjaukts pa detalaam.

M Martins 12.09.2010

vai arī pārdots tālāk. sataisīja pa 50 ls un pārdeva vēl pa kādiem 3 sotakiem tad calim sanāca normāli uzvārīties ~450 Ls un tev iedeva pēdējo sūdu pa pāris latiem, tā lūk. cilvēki = cūkas

J Juris 27.09.2010

Tāpēc neejiet uz šādiem servisiem kas pa kaktiem strādā! Ejiet uz tiem, kam uzticas jūsu iekārtas ražotājs. Un nav taisnība, ka tie ir ļoti dārgāki! Tas ir mīts!
Vienīgi, ja strādā bez nodokļiem un čekiem, tad gan. Autorizētie servisi strādā tikai oficiāli, maksājot visus nodokļus!!!
Bet arī jāatceras, ka bez oficiāla čeka nav nekāda garantija uz darbu!

A Alexandro 29.09.2010

Sozaleju avtoru zalobi!

U menja bila takaja ze istorija. Sgorela videokarta na materinke, ja nachal iskat gde podeshevle, nu i povezlo ze mne vijti na etix uebanov. Oni eshe rabotali na Caka 103 tak vot, skazali sdelajut REBALLING i vse budet axuenno kruto, vse pro vse zaprosili 60ls. ja soglasilsja...
V eto ze samoe vremja u moego druga sluchilas takaja ze xernja i ja kak Axuennij tovarish i znakomij porekomendoval etot " PIZDATIJ SERVISS" tak vot emu zaredili tex ze 60 rublej za tot ze REBALLING, oba bili rado pizdec kak tak kak obeshali sdelat bistro i kachestvenno.
Prozdal ja ne dolgo gde to nedeli 2 prezde chem pozvonit i sprosit kak tam dela s moim kompom. Skazali posle pajki nixuja ne pomoglo i diagnoz odi - menjat vsju MOTHERBOARD.
Ladno podumal ja i ushel v polnij axuj kogda uznal stoimost "novogo remonta"
Glavnij geroi raskaza zaredil 200 ls pri etom chto ja eshe zdal bolshe mesjaca poka ee privezli.
Taze isorija povtorilas i s moim drugom emu napeli takuju ze XUJNJU pro nevozmoznost remonta i zaredili te ze 200ls.
Prozdal ja gde to 2 mesjaca poka poluchil svoi komp, nazad ves SUKA rascoraponij i posharponij, kak budto im kerpichi kaloli ili ispolzovali kak dosku dlja otbivki mjasa!
Zelanie bilo nabit etim uebanam mordu, no vospitanie SUKA ne pozvolilo.
Izvinite za mnogo MATA no emocii perepolnjajut kogda vspominaju.
PS.
Da i samoe prikolnoe komp uze s novoj materinkoi prosluzil vsego 4 mesjaca i snova nakrilsja mednim tazom!
Derzites podalshe ot etix VARVAROV i RAZVODIL
Eto ix bizness - zamanivat nizkimi cenami na remont a potom stavit pered faktom chto nuzno menjat vse krome klaviaturi...
Udachi i ne povttorjajte moix oshibok