SMS Credit - Meļi

Ka jau viens no tukstošiem cilvēku biju paņēmis kredītu un kājau arī liela daļa nevarēju uzreiz samaksāt jo bija jau jaunas naudas problēmas !
Bet nu kad es beidzot nostājos kautcik uz pekām sazinos ar SMS Credit un vienojos par maksājumiem ka es katru mēnesi maksāju 49.?? ar kapeikām nu principā 50 LS mēnesī un vienu gadu veicu šos maksājumus !
Kad biju samaksājis savu pirmo rēķinu kas pat bija 65 Ls .
Nakošajā ned;e;l;a skatos ka man e pastā ir pienākusi vestule no credit reform Tātad kur palika šie 65 LS ar visu to ka viņi man zvanija un teica ka jā ir saņēmuši šo summu un varu tgd maksāt pa tiem 50 ls mēnesī!
Viņi čakarē cilvēkus un vienkārši nospļaujās uz pašu dotajiem grafikiem ! viņi negrib gaidīt un atdod parādu creditreformai ! Sākumā ši kompānija man tiešām patika jo varēju rēķināties ja uz sitienu vaidzēs naudu atdošu un arī tas ka nedēļu ja arī nokavēji neko nerēķināja klāt !

Y YoYo 13.06.2012

Nu bet iedomājies, ka ir vairāki tūkstosi tādi kā tu, kas nespēj izpildīt paša parakstītu līgumu.
Viens kave 49Ls, otrs 17, vēl kāds neatdod 200 utt.
Ta jau ilgi esi stiepis garumā, ja līdz Creditreformam esi ticis!
Tomēr vajag pacensties vienoties ar SMS par atmaksas kārtību un dzelžaini to izpildīt, tad vismaz nebūs jābaro tie liekēži piedzinēji.

V vasilijk52 25.09.2012

Diemzel esmu patstavigs klients AS „4finance". Uznemumam nav ne vainas, bet filiale SMS Credit ir palicis viens no sliktakiem ko var tikai iedomaties. Nezinu ko vini tur darba ir panemusi (laikam kaut kadus barigus no maskachkas), bet no civilizetas finansu darijumu etikas nav ne zinas!!! jebkura normala kantori IR iespeja sadalit kreditu dalas, pat vis drankigajos lombardos! Seit neviens nenak preti, ta saucamie kredit "specialisti" ir parasti konsultanti kuriem izglitiba, labi ja ir 8 klases. Jebkurs kreditesanas uznemums loti labi saprot, ka klientam ne vienmer bus iespeja maksat pec grafika, vai nu vispar atdot visu summu uzreiz, lidz ar to, vienmer ir "plans B". Sazvanot "kredit specialistus" ( aizeiet apmacibas kaut pie saviem kolegiem uz vivus.lv) es biju informets, ka tada iespeja ka kredita sadalisana dalas vienkarsi nepastav (neskatoties uz to, ka gadu atpakal bija iespeja, tada veida uzlabot situaciju).
Ko lai saka?... Ne vienam neieteiktu nemt naudu no tadiem "specialistiem". Esmu nemis kreditus dazadas vietas bet sitie ir 2 vieta sliktaka attieksme pret klientu (kreditesanas nosacijumi) un 3 vieta sliktaka apkalposana ("specialistu" darbs)

Inženieris 06.11.2012

Zagļu kompānija, kas uzdzīvojas un cilvēku nezināšanas un lētticības.
Pirmais par brīvu!!! Bet lielāka daļa cilvēku uzreiz nevar atdot - izeja pagarināt par 25 Ls uz mēnesi, nav slikti 12.5% mēnesī. 150% gadā!!!

Zviedru Bankas izveidoja labus kantorus - savus tīklus, lai vēl vairāk apkrāpt Latvijas tautu.
Pensionāriem depozītos maksā 3%, bet no viņu naudās ievāc 150%!!!

Esiet modri un beidziet vienreiz barot šos rijīgus lopus!!!

T tester 01.06.2015

Inženieris, tu gadījumā neesi kaut kāds krievu trollis? Uzreiz Zviedri vainīgi. Patiesībā smscredit.lv un vivus.lv pieder lielākā daļa no % tieši krievu oligarhiem.

T tester 01.06.2015

Vel piebildīšu. Nu nekur bez tiem krievu troļļiem nevar iztikt visur viņi aprej ASV, NATO un šad tad arī Zviedrus un viņu bankas.
- Tautieši neesiet naivi uz šo propagandu no krievu troļļiem. šo troļļus var atšifrēt ļoti viegli. Protiet, ja tiek vainots vai arī vienkārši pieminētas ASV, NATO un Zviedrija, tad 99% ka tas komentētājs ir krievu trollis kas pūs jums miglu acīs.
Un jā, zinu koments ne pa tēmu, bet kaut kā dīvaini arī šajā portālā ir redzēti krievu troļļi kas slavē rossiju un noniecina galvenokārt ASV, NATO un Zviedriju.

Latviešu tautas 02.06.2015

tester vai Rīgas ex-vice-mers ar meitas uzvardu Aivars Ļešinskis (Šlesers)? Kas aizstav skandināvijas kapitālu Latvijā... Vai tu esi kursā ka zviedri Latvija uzpirk mēžus un zemes?..

Latviešu tautas 02.06.2015

Vai tu esi lietas kursā ka zviedri Latvijā uzpirk mežus un zemes?..

Atvainojiet par kļūdam!

Latviešu tautas 02.06.2015

Zviedriem pieder G4S, RIMI, bankas (SEB, Swedbanka un citi)...

T tester 02.06.2015

...bet smscredit.lv un vivus.lv lielākā daļa no % pieder tieši vienam krievu oligarham.