www.sudzibas.lv Smart Wash Automāts Nedarbojas

Smart Wash/ bezkontakta pašapkalpošanās automazgātava - Automāts Nedarbojas

После автомойки решили пропылесосить машину. Деньги засунули и не фига не работало. Счётчик идёт но не фига не работает, на улице мороз, ситуация бесительная. Smartwash проверяйте автоматы а то рекет какой-то, Деньги забрали и Давай До свидания!

Dainis 23.02.2018

Ja nemaldos, tur ir telefona numurs uz kuru zvanīt ja ,kas atgadās, tas ir tikai loģiski, ka šādā salā elektronika var nedarboties korekti, ja pakustinātu to ķermeņa daļu ko tur jūsu kakls, tad saprastu, ka nekādas krāpšanas tur nav.

Оккупант 23.02.2018

Это как в казино. Кому то после вас будет БИНГО!

A awkward 23.02.2018

Dainis Nezini neraksti, ja es maksāju par pakalpojumu, bet viņi ņem naudu un nesniedz pakalpojumu, tad tā ir krāpšana.

Dainis 23.02.2018

Domājat kā tipisks patērētājs,''es maksāju naudu un man pienākas'' tak piezvaniet uz viņu info tālruni un būtu atrisinājuši savu problēmu, ''krāpšana'' nemētājaties ar vārdiem kurus nesaprotat.