www.sudzibas.lv Skatskat.lv Nemaksā par padarīto darbu

AtrisinātaSkatskat.lv - Nemaksā par padarīto darbu

2016.gada vasarā sadarbojos ar uzņēmumu skatskat.lv, kura viens no juridiskajiem nosaukumiem ir "pilnsabiedrība Freš Grupa". Mans uzņēmums sniedz audiovizuālos pakalpojumus un veido 360 grādu video, sadarbojāmies pie vairākiem projektiem 360 grādu video veidošanā, viens no tiem bija Lattelecom Shortcut reklāmas kampaņas video (https://youtu.be/EWQnlsLXsL4), kas tika veidots sadarbojoties ar reklāmas aģentūru. Mana uzņēmuma loma šajā projektā bija sadarbojoties ar reklāmas aģentūras radošo komandu realizēt klipu, līdz ar ko, tas ir uzskatāms par manu autordarbu. Apmaksas kārtība bija sekojoša - aģentūra samaksā "Freš grupa", kas pēc tam norēķinās ar manu uzņēmumu. Projekts tika realizēts veiksmīgi, izrakstīju rēķinu pie projekta nodošanas 2016.gada jūlijā. Dažus mēnešus vēlāk personisku iemeslu dēļ (Freš Grupa uzskatīja, ka viņiem ir unikālas tiesības uz mana uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem) sadarbību pārtraucām. Lai arī viņi saņēma pilnu summu no klienta ar nokavēšanos, joprojām neesmu saņēmis pilnu apmaksu par savu padarīto darbu.
Ļoti negodīga situācija - klients samaksā, taču apakšuzņēmēji pie kvalitatīvi paveikta darba, personisku iemeslu dēļ, tiek apčakarēti.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta SIA LAKIS 27.12.2016

Problēmu izdevies atrisināt pateicoties pārējo iesaistīto pušu atsaucībai un palīdzībai. Samaksa par padarīto darbu beidzot ir veikta, līdz ar ko situācija atrisināta.