www.sudzibas.lv skapji.lv iebūvējamie skapji

skapji.lv - iebūvējamie skapji

Labdien.Pasūtiju skapi pie Vitālija Čirjukina SIA skapji LV. Sākumā viss likās ļoti labi, ātri uztaisija un uzstādīja. Bet kad atbrauca uzstādīt jau sapratu, ka sajauktas krāsas stiklam, tas vel būtu nekas. Jaunie čali uzstādīja, bet es biju šokā, jo durvis stāvēja škībi un krita ārā, viņi man sāka stāstīt, ka tā jābūt, tur neko nevar darīt, jo grīda sķība. Zvanīju Vitālijam - vins solīja izlabot. To arī izdarīja, bet problēma radās ar to, ka durvis tagad bija jātaisa īsākas, jo apakšā uzlika līsti, lai virinātos taisni durvis. Viņš paņēma durvis un solīja sataisīt - bet nu jau ir pagājušas četras nedeļas, bet durvis man nav un vinš telefonu neceļ. Tagad nezinu ko lai iesāk, laikam būs jatiesājas, jo neesmu ar mieru palikt bez durvīm.