www.sudzibas.lv skaistumkopšanas salons Laine Nekvalitatīvs pakalpojums,ļoti vāja valsts valodas prasme,tapec arī pakalpojuma kvalitate slikta

skaistumkopšanas salons Laine - Nekvalitatīvs pakalpojums,ļoti vāja valsts valodas prasme,tapec arī pakalpojuma kvalitate slikta

22.08.2023.plkst.15.30 veicu manikīru,darba kvalitāte drausmiga,nagi tika izvileti šķībi greizi,līdz tadai stadijai atvīlēti nagu gali,ka jutīgi pirksta spilventiņi.Darba veikšanas laika,manikīrmeistarei nepartraukti ienāca izziņas telefonā, ar vienu roku strādājot ar otru paralēli tika skrutelēts telefons,par īso nagu novīlēsanu aizrādiju,bet sapratu ,ka latviesu valodas prasmes ļoti vājas,ko pati ari apstiprinājja,kad apjautājos cik sen ar manikīra veikšanu nodarbojas ,teica ka 10 gadus,par ko ļoti šaubos.Tad viena bridi manikīra veidotāja vienkārsi piecelās un izgāja no telpas neko nepaskaidrojot,ne cik ilgi roku turēt lakas žavetaja,paturēju kamēr dega lampa ...Par šo jauko,sirnīgo un uz klientiem vērsto attieksmi uzrakstiju fb Laines salona majaslapa negatīvu komentaru,tas gan nakošajā dina jau bija izdzēsts.Dienu pec šīs jaukās procedūras,jau 2 nedēļas ieprieks biju pierakstījusies arī šaja salona pie friziera uz 24.08.2023. datumu,bet ta ka nebija glaimojošas atsauksmes fb,tad saprotu ka tiku sodita un friziera apmeklejums tika atcelts,atsutot man sms ,ka pakalpojums man nav pieejams,bez paskaidrojumiem -kāpecun kādā sakarā, nemaz nerunājot ,ka varetu piedavat citu laiku.