SK un partneri SIA - krāpnieki

SIA "SK un partneri" Nodarbojas ar visāda veida meža darbiem. Sākumā smaidīgi paraksta līgumu un pēc tam, kad ir veikti visi darbi, piestādīti rēķini par paveiktajiem darbiem, viņi tikai sola ka samaksās un beigu beigās tos neapmaksā un izvairās, neceļ telefonus un t.t. Principā uzmetēji un krāpnieki.

E Eduards 28.06.2011

tiesi tas pats tikai ar datoru remontu.

A agris 28.06.2011

Sia SK un partneri stāsta ka ir liela, nopietna kompānija, bet izrādās ka viņiem nekā nav, pat ofisa. Toties viņi ir spējīgi noalgot juristu, kas palīdz juridisko viltību jautājumos.

L laila 16.08.2011

tiešām viņi ir krāpnieki, nopērk kokus un nemaksā naudu, pie tam neatbild uz zvaniem.atsaucieties kāds, kurš vēl ir tā apkrāpts!

г Григорий 20.08.2011

Купили брёвна, обещали что через 5 дней, заплатили через 12 дней, но на 10 лат больше.
Буду сдавать им ещё.

V Varbūt 20.08.2011

Varbūt seksa partneri?

J Jānis 21.08.2011

Šī firma maksā salīdzinājumā atri, nodevu Pata ab firmai pusgadu naudu gaidīju.sk un p. samaksaja 5dienu laikā

M Mrs Fabian Lukas 21.08.2011

Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai arī jums ir apnicis meklē aizdevumus un finanšu no bankām un citām iestādēm? tad sazinieties ar mums pa e-pastu: [slēpt]@globomail.com vairāk informācijas ir!
Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumi reneging no € 2000 līdz € 15.000.000!
Mēs specializējamies uz:
konsolidācija aizdevumu?
Studentu kredīti?
hipotekāro kredītu?
mājas aizdevumu?
ir pakete ir ātri un dinamiski sazināties ar mums šodien pa e-pastu: [slēpt]@globomail.com saņemtu sīkāku informāciju.
Kontaktpersonas vārds: Mr Fabian Lukas
E-pasts: [slēpt]@globomail.com

Paldies.

Kundze Fabian Lukas (Ass direktors C.E.O)

. ... 24.08.2011

tiesaam kraapnieku firma, un seit labaas atsauksmes drosi vien sarakstiijusi pasi. cilveeki neuzticieties sai firmai, jo vini skaisti maak runaat un dariit!

Z zons 10.10.2011

Šī firma ir saistīta ar Selva lat Ludzā, tur ir ofiss un viss parējais un jūsu nauda.

E Edgars 03.11.2011

Firmiņa ir pamatīgs krāpnieku bars, nemaksā, ļoti jauki paraksta līgumu, savāc kokus un pazūd... Varbūt kāds var kādu ziņu pa viņiem dot, vai kā palīdzēt, jo šobrīd nevar nevienu vairs sazvanīt, tā saucamais ofiss kas norādīts ir vienkārša slēgta telpa.

E Edgars 15.11.2011

Ludzu pazvanit pa so taureni 29776510 visus kurus si firma ir apkrapusi lai sniegtu sudzibu tiesa vai butu liecenekiem jo mes iesnedzam dokumentus tiesa.