Siguldas poliklinika - Dr. Rudzīte - LORS

Vēlējos padalīties ar savu pieredzi, apmeklējot Siguldā vienīgo pieejamo loru dr. Rudzīti. Vienīgais lors Siguldā - tas laikam arī izsaka visu. Ja būtu konkurence, tad viņa varbūt mazliet aizdomātos.Tad, lūk, stāsts:Tā kā šajā ziemā kā nekad agrāk man uzbrūk jau kārtējais vīruss, tad kāda vīrusa rezultātā man aizkrita auss. Sajūtas ne visai tīkamas, ja ņem vērā arī to, ka jau vairākas dienas t` nenokrītas zem 37.0 C atzīmes. Ģimenes ārste ieteica apmeklēt loru. Tā kā viss pieraksts jau pilns, tad sazinājos ar ģimenes ārsti, kas teica, ka pacienta kartīte ar nosūtījumu būs jau pie dr. Rudzītes. Man atliek tikai laicīgi atnākt (pirms 11-tiem, jo darba laiks sākas tieši 11-tos) un pieteikties pie dakteres. Tā arī daru. Neskatoties, ka man joprojām ir paaugstināta t`, dodos uz poliklīniku. Kad durvīs parādās daktere Rudzīte, kā jau labi audzināta, sasveicinos un iepazīstinu ar sevi, lai viņa zinātu, ar ko runā. Daktere, sveicienu neatņēmusi, augstprātīgā tonī noskaldīja, ka viņa jau nu uz sava rakstāmgalda tagad neies un nepārskatīs kartītes, jo, ja man nav pieraksta, tad nav... Un lieki man bija ko vēl bilst, ka esmu ieradusies savas ģimenes ārstes rīkota. Reģistratūrā tā arī pateicu, ka tik nelaipnu dakteri neesmu sastapusi. Cik noprotu: ārsti ir pacientu dēļ, tas ir tāpat kā skolotāji ir skolēnu dēļ, bet ne otrādi. Laikam daktere piemirsusi, ja nebūtu pacientu, viņai nebūtu algas... Bet varbūt viņai maksā neatkarīgi no padarītā darba?

D Dzintra Stumbure 16.12.2017

Ļoti laba daktere,jā ,tieša,varbūt skarba,bet zina savu darbu un nešķiro cilvēkus.Liels paldies dakterei.

I Ilona12345 05.03.2018

man ar asinojosu ausi pateica ka viss ok. bija auksts un aus sapuusa. izrakstiija acu pilienus un viss... pie taas piilju dateres kaaju nespersu nekad...