Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 4 stundām 7 minūtēm)
Incredit,Swedbank,
(Pirms 6 stundām 56 minūtēm)
minikid.lv
(Pirms 7 stundām 25 minūtēm)
First Dacha naktsklubs, Club First, SIA
(Pirms 7 stundām 43 minūtēm)
ARS
(Pirms 8 stundām 10 minūtēm)
Tele 2
(Pirms 8 stundām 14 minūtēm)
Oasis fashion
(Pirms 8 stundām 51 minūtēm)
kilo.lv
(Pirms 9 stundām 13 minūtēm)
SIA "ScanHouse"
(Pirms 9 stundām 21 minūtēm)
Birotex.lv/MST Company SIA
(Pirms 9 stundām 30 minūtēm)
De SHELI

Maxima (1)
BTA (1)
RIMI (1)
ELVI (1)

Sūdzība par SIA Veiksmes studija (pirkumins.lv)

Lasīt visas sūdzības par SIA Veiksmes studija (pirkumins.lv)

SIA Veiksmes studija (pirkumins.lv)

Publicēja:
 ciparinjsh Mar 12, 2012
Nepiegādā preci
Informācija par kompāniju:
SIA Veiksmes studija (pirkumins.lv)
Pirmā sadarbība ar pirkumins.lv diemžēl negatīva. Pasūtīju preces, samaksāju uzreiz izrakstīto rēķinu, elektroniski atsūtīja man paziņojumu, kad piegādās preci, bet diemžēl tā arī nepiegādāja un neviens pat nepiezvanīja un nebrīdināja, ka preces nebūs. Paskaidrot, kāpēc prece nav piegādāta arī nevarēja, kā tikai to, ka kurjers jau ir atgriezies un nekur vairs nebrauks. Skumji, jo biju pasūtījusi preces, kas man tiešām šodien bija nepieciešamas. Atliek tikai secināt, ka piegāde šajā interneta veikalā smagi "klibo".

Lasīt komentārus Interneta veikali

Komentāri

Nākamajā dienā gan piegādāja laikā un vēl uzdāvināja dāvaniņu. Tā ka visas dusmas pārgājušas :) un cerams, ka turpmākā sadarbība būs veiksmīga.
Komentēja: Mar 13, 2012
ciparinjsh

Nekāds labais nekāds tas veikals.pirkumins.lv ir atklāti sakot "smirdīga bedre". No darbinieku padusēm smird- pilnīgi nopietni. Un nevienam neiesaku griezties tur, i kaudze citu vietu, kur ir vēl lētāk un ar piegādēm ir viss ok un patīkami apkalpo, nevis kaudze ar smirdīgiem studentiem veikalā, kuri ir pie tam neprašas.
Komentēja: Mar 13, 2012
Edijs

Izskatās, ka Edijs ir perverss tipelis un ložņā pa pārdevēju padusēm ar savu buratīno degunu :))
Tā kā pati iepērkos Pirkumiņā ik pārdienas, dažreiz pat 4-5 reizes nedēļā, tad pilnīgi droši varu apgalvot, ka šamējiem ir labākie konsultanti Rīgā! Un arī smukākie ;) Un arī smaržīgākie :))

Varu bez bažām visiem un visām rekomendēt šo veikaliņu - ļoti gaumīgs preču klāsts un patīkami nedārgas cenas.
Ira

Edij, bet kāda smarža ir vēl intīmākās pārdevēju ķermeņu daļās?
Ausainītis

:))))
Ņemot vērā, ka marta kaķi aiz logiem bauro, nebrīnies, ja Edijs arī līdz TURienei tiks ar savu snīpi ;)
Ira

Cik esmu saskārusies ar internetveikaliem, labāku servisu un attieksmi pret klientiem nekur neesmu redzējusi, piedevām vēl labu labās cenas un tādas preces, kuras citviet Latvijā nenopirksi. Pirkumiņš rullē :)!
Komentēja: Mar 23, 2012
Alise G.

Cik esmu pirkusi no pirkumina, man vienmer viss ir atvests. es nedzivoju Riga, pec samaksas jau nakamaja diena kurjers vienmer ir bijis klaat :) pamperus un putras, kaa arii eco tiiriisanas liidzeklus sen jau peerku tikai pirkuminaa.
Komentēja: Mar 23, 2012
maakoniic

Paskat tik, ko nejauši Maminuklubs.lv uzraku, meitenes apspriež Pirkumiņu, šķiet labāku reklāmu nevar vēlēties šī jaukā bodīte :)
Tā vien izskatās, ka vienīgo žultaino komentāru ielicis kāds nelaimīgs konkurents ...

... vai kada maamina ieperkas inernetveikala www.pirkumins.lv? (16)
Lai izteiktu viedokli, nepieciešams reģistrēties vai autorizēties!
Kārtot dilstošā secībā
07.09.11 20:37:14
iegaju paskatiities un tagad apsveru doma iepirkties tur vienu reizi menesi, pamperi, maisijumi, jo ir nedaudz letak, varbut kada ir jau iepirkusies? vai ar piegadi viss ok? jo ziniet ka visadi jau var buut

pinkii 07.09.11 20:42:32
es regulari tur ieperkos, bet dziivajaa manam maisijumam cena 1 Ls letaka ka Rimi, un pamperi ari letaki. domajams ka ar piegadi jabut viss ok.

07.09.11 20:43:55
paldies, tad nu jasanem naudina un javeic pirkums visam menesim

princesemince 07.09.11 20:49:42
esmu iepirkusies gan veikalā uz vietas, gan veikusi pasūtījumus internetā. ļoti labs serviss abos gadījumos

spre 07.09.11 21:03:43
Iepērkos veikalā uz vietas, šobrīd ēdošo maisījumu nav lētāks, bet iepriekšējo bija par latu lētāks. Pamperi gan lētāki. Kā arī daudzas citas lietas tur iepērku lētāk.

Tur bija kaut kā tā ja virs 30ls tad man Rīgas rajonā piegāde bezmaksas

07.09.11 21:08:37
jaa tikko lasiju, ja virs 30ls tad lidz mazam bemaksas

agy77 07.09.11 21:15:56
es esmu iecienījusi šo veikaliņu, vismaz reizi nedēļā tur iepērkos, gan mazajai, gan saimniecības preces, gan arī sev kosmētiku. Par cik dzīvoju Sarkandaugavā, tad veikals man pavisam netālu un iepērkos uz vietas

spre 07.09.11 21:24:27
Manuprāt 30ls nav daudz, ja iepērk pamperus un putru patiesībā aiziet jau mēnesī vairāk. Vēl kādu mājsaimniecības lietu, un ļoti parocīgi, jo nekur jau īsti pašai nesanāk braukt. Vismaz mums - mēs katru vazāšanos apkārt uztveram smagi.

07.09.11 21:25:24
tiesi ta!

inguce 07.09.11 21:32:59
jā, piegāde laba, viss līmenī

zirniitis 07.09.11 22:09:51
pievienojos, viss ir līmenī arī sūtu

feja 07.09.11 22:11:55
Esmu iepirkusies internetā, sanāca maziņš misteiks no viņu puses, atsūtīja man nepareizu rēķinu summu (nedaudz lielāku), bet, kad ar viņiem sazinājos, atvainojās (korekti un laipni) un pārsūtīja īsto rēķinu, tāpēc tam paseko līdz, sevis pašas pēc, kāda ir summa, kad sataisi pasūtījuma rezervāciju un kāda rēķinā.
Piegāde laikā (iepriekš kurjers pazvana pusstundu pirms preces atvešanas, tā teikt, ja nu esi kkur izskrējusi), preču kvalitāte arī ļoti laba, tā kā tur viss ok.
Par cik mums tas attālums diezgan liels bija no Rīgas, piegādes maksa tikai 1, 99ls, manuprāt, vislētākais internets veikals, ja runa par piegādes izmaksām. Tas tā patīkami.

aljoo 07.09.11 22:21:50
arī es esmu iepirkusies šajā veikalā, ļoti atsaucīgi un punktuāli pārdevēji, ja piegāde kavējas, tad zvana un atvainojas, vienmēr visas preces esmu saņēmusi labā kvalitātē.

mincums 07.09.11 22:47:20
loti labs veikalins

mincums 07.09.11 22:47:20
loti labs veikalins

yeljena 07.09.11 22:59:23
Ir sanācis iepirkties internetā. Labs serviss!
Komentēja: Mar 30, 2012
Alise G.

sveiki, pirmo reizi iepirkos pirkumiņā pa internetu, majās zīdainīts un nesanak laika braukāties riņķī.cenas man patika un nolēmu noriskēt.mēs lietojam Friso vom maisijumu, aptiekā maksā 5, 29ls, pirkumiņā 3, 85.nu prieks-kur tu rodies.ja man līdz pilsetai ir 28km, tad pavisam noteikti ka ar piegādi pie majas par tādām cenam man ne tikai atmaksajas.pie reizes arī pampukus uz akcijam paņēmu.piegādāja nāk.dienā pirms pusdienlaika.nu super, esmu ļoti apmierinata.arī turpmak tur iepirksos.tagad izmēģinājumam nebiju daudz pasūtījusi, bet nak.reiz arī kko no eco lietiņam noteikti gribēšu, piem.mazgajamos līdzekļus.
es tik nesaprotu, par ko te dažs labs cepās?netā neatradu diemžēl lētāku internet veikalu.šis ir super.
paldies ka ir tāds veikaliņš aizņemtiem vecākiem!
veiksmi.
Komentēja: Jun 30, 2012
ilonanagle

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu