www.sudzibas.lv SIA "TRUE-VISION" Nemaksa par sanemtajiem pakalpojumiem

SIA "TRUE-VISION" - Nemaksa par sanemtajiem pakalpojumiem

Uzmanibu iesaistoties pecapmaksas darijumos par pakalpojumiem ar SIA "TRUE-VISION" (Reģ.Nr.40003577394), nemaksa par sanemtajiem pakalpojumiem, izvairas no komunikacijas neatbildot uz e-pastiem par atkartotiem maksajuma pieprasijumiem (parbaudes nolukos tika rakstits no cita e-pasta, uzdodot jautajumus par vinu piedavatajiem pakalpojumiem - atbilde tika sanemta 10 minusu laika). Pec vairakiem meginajumiem komunicet tiek atbildets ka rekins ir nodots finansistam un tiks apmaksats max lidz nakamas nedelas vidum (tas nekas ka gramatvedim tas aiznem 5 minutes), bet ari palauties uz so gaidisanu nebija verts, jo netiek maksats tapat.

H

X X. 03.12.2011

mulki!!!

G Ginis 04.12.2011

Ieteiktu apcieot viņu vadību personīgi birojā, jo šādu negausīgu šarašņiku kantoru ir pilns, kuri par savim precēm/pakalpojumiem paņems naudu ar lielāko prieku, bet kad jāmaksā citiem cenšas nolīst līdz ar galiem...

V Valdis 07.12.2011

Cik es zinu visi iepriekšēji dalībnieki un vādība atstāja šo kompāniju un tad tur sākas kaut-kads nereāls bardāks.