www.sudzibas.lv SIA Tabaccheria "Get Store": "Uzmeta", cūciska attieksme pret cilvēkiem. (Jānis)

SIA Tabaccheria - "Get Store": "Uzmeta", cūciska attieksme pret cilvēkiem. (Jānis)

10. Septembrī es atsaucos uz sludinājumu no firmas "sia tabaccheria", par piedāvāto darbu. (vienā portāla, ar zaļo dizainu un diviem burtiem.) man (e) notika sarakste ar it kā firmas direktoru jāni: (j)
e: sveiki! Jā būs otrais Daugavas krasts, ar lielāko prieku pieteiktos...
Ar cieņu, Edgars Mugins.

J: iespējams ka ir vakance, Dzelzavas ielā 74.
Vai tāda interesētu?

E: sveiki!
Jā, tāda vakance pēc šīs adrese interesē

j: sazvanamies rīt pirms 12: 00 un sarunāsim tikšanos

pēd divām dienām bija tikšanās tieši veikalā.
It kā viens otru apmierinājam un jānis teica, kā būs jāpaiet trīs dienu apmācības. Loģiski kā bez līguma.
Es viņu uzreiz pālūdzu, vai nu blakus man, ķengaragā vai purvciemā.
Viņs mani aizsūtījis uz ļoti tālo veikalu, ar kuro nācās tikt ar 3 transportiem!
Sānāk, es trīs dienas praksēju par brīvu, 2.5 st. Man aizgāja tikai uz ceļu, uz vienu pusi un pluss pieskaitam e-talonus.
Pēc apmācībām, jānis klūsējis 3. Dienas, uz trešo es viņam uzrakstīju. (ko var redzēt screenos) viņš atbildējis, kā bijis ārzemēs un tagad gaida atbildi no vadības. Tas bijis 20. Datumā. Šodien 25. Datums, joprojām ziņu nav.

Netērējiet laiku uz šo firmu - jūs ne tikai mācīsities par brīvu, tērēsiet naudu uz ceļu un laiku, bet galu galā nesaņēmsiet solīto darba vietu. Bet tā kā jau solīja, es citu un nemeklēju, tātad, zaudējot naudu, par katru dienu, dikstāvi.
Plusā, mācībās - taisot inkasāciju, apkalpojot pircējus, jautājot viņiem dokumentus, nebūdām noformēts, es un firma - pārkāpjam likumus. Firma pirmā - jo viņi mani nosūtīja uz praksi bez līguma.

Tāds stāsts. Bet tā - visūr. Nezinu nevienu firmu, kur apmācītu noslēdzot līgumu.

Jāņem vērā kā neesmu profāns, šīnī sfērā, kur grāsijos pie viņiem strādāt, es jau vāros 7. Gadus. Diezvai atrada cilvēku, lielāko profi, nekā es. Un jā pat atrada, nevajag uzrakstīt: sorry! Atradam citu!?
Nav jāinteresējās par darbiniekiem, kā viņam iet apmācībās?
Tālāk domājiet paši...

Pirmo reizi trāpīju uz tādu darba devēju... Nezolīdo, pofigistisko un visspār neprofisionālo.

Zaudēts laiks, nauda uz braucieniem, bezmaksas nostrādātas stundas un galu gālā - darba nav.

Эрикович 25.09.2023

Šeit būs vieglāk izlasīt tekstu. ;)

S sumup 25.09.2023

tavs runas stils atbaida..logiski ka tevi nepaneema darbaa..