www.sudzibas.lv SIA STIKLA SERVISS Slikts serviss, sabojāja remontu

AtrisinātaSIA STIKLA SERVISS - Slikts serviss, sabojāja remontu

Pasūtīju pie Stikla Servisa rūdītu stiklu Visiosun Classisc. Atbrauca, uzstādīja, aizbrauca. Kad ierados lauku mājā sapratu, ka stikli ir brāķis, jo tiem visiem 4 gabaliem cauri vijās skrāpējumi, kurus nebija iespējams notīrīt. Stikla Serviss atzina to un piekrita mainīt stiklus, bet to atzina tikai pēc mana aizrādījuma un jautājuma vai tādiem viņiem ir jābūt. Kad ieradās samainīt brāķētos stiklus, pimkārt, jau meistariem, kur viens no tiem bija ražošanas tehniķis, bija jāpasaka, lai novelk apavus ejot iekšā dzīvojamās telpās, jo abi brida istabā ar ielas apaviem.
Stiklu maiņas procesā šie meistari pamanījās noskrāpēt sienu un grīdas līsti, kas bija nesen nokrāsota. Kad viņiem to darīju zināmu, un teicu, ka būs jāmaksā par krāsotāja darbu, atbilde bija " Tagad atradi uz ko vainu likt ". Esmu 100% pārliecinata, ka siena tika saskrāpēta šo neuzmanīgo meistaru rīcības rezultātā, jo 10 minūtes pirms viņu ierašanās švīkas uz sienas un līstes nebija. Šī sadarbība sākās veiskmīgi, bet noslēdzās diemžēl ar rūgtumu, vienu kļūdu izlaboja, bet otru kļūdu, kur sabojāts klientam remonts neatzīst un aizlaidās, neko nepasakot.
Arī jaunie stikli, kurus samainīja " Stikla Serviss" nav kvalitatīvi, spīdot cauri saules gaismai tie izskatās netīti un duļķaini. Iesaku izvērtēt sadarbību ar šo firmu.
Bildē pievienoju sabojāto sienu un samainītos stiklus, kad tiem spīd cauri saules gaisma. Stikls nav netīrs, Stikla Serviss uzskata, ka šāds ir kvalitatīvs darbs.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ErikaS10 28.07.2023

Atmaksāja krasotāja darbu. Sūdzība atrisināta.

E