SIA ''Stars Serviss'' - Cenas

Bija darīšanas ar viņiem, veļas mašīnas remonts. Tātad salūza veļas mašīna, atbrauca, pateica ka vadības bloks beigts. Pēc tam ieraudzija ka nolūzis amortizators, jāmetina. Prasiju cik izmaksā, atbilde bija, par bloku 42 Ls, kopā 48 Ls. No bloka remonta atteicos, teicu lai metina amortizatora stiprinājumu. Bloku saremontēju var teikt 5 min. laikā. Viņi bija neapmierināti, ka bloku nedevu remontēt viņiem. Par 5 min. darbu jāmaksā 42 Ls. Ārprāc!!! Sametināja to stiprinājumu un pateica ka jāmaksā 26 Ls. PAR KO? 14 Ls metināšana, 12, - par vešanu. Jautāju kapēc tik daudz, tā esot viņu cena. Kad ņēma tad teica ka metināšana 6, Ls, labi, protams par vešanu arī samaksātu, bet ne jau 26, - Viņiem ir arī tā, kad pieved pats un bloku viņi remontē tāpat par 42 Ls (tas ir 5 minūšu darbs!)
Vienkārši izmanto savu monopolu, un apkrāpj cilvēkus. Savu kāju tur vairs nesperšu. Citiem arī neiesaku, tāpat viņu remontētie bloki kalpo 2.-3 mēnešus, pēc tam maksā atkal 42 Ls.

A Aldis 15.02.2010

Vai tu re. Izlasijuši un zvana rupji lamājoties, neesot ka pēc 2-3 mēneši sabojājoties viņu darbs :) Ir pēc 5-6 mēnešiem. Pateica ka cīnīšoties ar mani tālāk. Gribu redzēt kā tas beigsies. Gaidīšu kad atvedīs man veļasmašīnu pēc kāda gada? Ir jau samaksāts. Droši var tad arī nevest man par ''nepamatotas'' neslavas celšanu.