SIA Saldumu tirdznieciba - saldumu tirdznieciba

neiesaku teereet savu laiku un nervus ar sho kantori.
vadiibai patiik mulkot darbiniekus, nemaxaa par virsstundaam.dara visu, lai par katru preci, kurai beidzies termins vai taa nav paardota, atvilktu no algas.
veikalaa ir jaadara visi darbi saakot no apkopeejas beidzot ar veikala vadiitaaja pienaakumiem, bet alga ir 100ls.

K

Y y 12.11.2009

Vajag normaali maaciites skolaa, lai sitaadus parasnos darbus naw jaastraadaa, katrs pats izweelas nodarbosanos, ja eso aazis tad arii tirgo konfektes un klusee!!!

H Hugo Djego 14.11.2009

Nezin kā tur ar darbiniekiem, bet ieejot veikalā ir patikami sajust dažādu saldumu aromātu, viss saksiti redzams plauktos utt. Es tik nekad neko nepērku...

K kristina 31.01.2011

Pēc pirmā komentāra autora redzams cik viņš mācijies un kā apguvis latviešu gramatiku skolā!
Katrs darbs ir nepieciešams, cienījams ar atbilstošu atalgojamu un attieksmi pret darba veicēju !
Visi nevar būt profesori kuru darbu subsidē valsts, lai tie pētītu mikroorganismus, analizētu socialekonomisko faktoru ietekmi uz sabiedrības attīstību, u.tt.