www.sudzibas.lv Sia R. S Konsultacijas Briesmiga attieksme pret darbiniekiem

Sia R. S Konsultacijas - Briesmiga attieksme pret darbiniekiem

Tavs Veikals Gimenei / SIA R.S.KonsultacijasLudzu uzmanieties no šī uzņēmuma!!! Attieksme vnk drausmīga. Priekšnieks atļaujas uz darbiniekiem aizvainot ar visiem iespējamajiem vārdiem. Nomelno līdz ar zemi. Atlaiž no darba tāda gadījumā,ja vadītajai neiepatikās tava seja! Liels bardaks ,haoss! Veikala tu esi 5,1 na. No pārdevējas amata pildīja vadītājas pienākumus,kuri neietilpst manos pienākumos. Čūsku midzenis.

D

K kasieriite 30.08.2016

Briesmīga attieksme, tiešām. Uzdotie uzdevumi neatbilst samaksai. Liek darīt darbus, kas neatbilst amatam. It kā esi kasiere, bet pienākumi kā veikala vadītājai un saņem samaksu kā kasiere, jeb minimālo algu. Priekšnieks bļauj virsū, ja kaut kas netiek pareizi izdarīts, bet kaut gan esi tikai kasiere un nav pieredze strādāt kā vadītājai. Bardaks arī visā tajā saucamjā ''veikala tīklā'', neieteiktu tur strādāt. Runā par piemaksām, bet piemaksas nav, citreiz problēmas ar avansiem un algām, bardaks liels, ja vajag mazāk problēmas dzīvē, tad labāk turēties pa gabalu no turienes.