Pēdējie jautājumi

(Pirms 16 minūtēm)
veikals "Nine"
(Pirms 26 minūtēm)
Baltic Tyres
(Pirms 1 stundas 11 minūtēm)
Mon Platin
(Pirms 1 stundas 29 minūtēm)
123drivers.lv / amitours.fr
(Pirms 1 stundas 33 minūtēm)
Can can picērija
(Pirms 2 stundām 15 minūtēm)
Mon Platin
(Pirms 9 stundām 51 minūtēm)
restorāns birža
(Pirms 11 stundām 2 minūtēm)
SIA "Muižniece"
(Pirms 11 stundām 3 minūtēm)
Muižniece SIA
(Pirms 11 stundām 10 minūtēm)

Sliktākais reitings

Maxima (1)
RTU (1)
220.lv (1)
DEPO (1)

Sūdzība par SIA "Livland Buve"

Lasīt visas sūdzības par SIA "Livland Buve"

SIA "Livland Buve"

Publicēja:
 Alfreeds May 15, 2008
"uzmeta"
Informācija par kompāniju:
SIA "Livland Buve"
Centrs, Rīga
Birojs: Briviibas ielaa 47
Taatad, saakumaa es atnaacu, peec rekomendaacijas(ieprieksh mans pazinja bija straadaajis dazhas dienas shajaa uznjeemumaa) uz darbu, kur mees veiksmiigi paarunaajaam darba nosaciijumus un nosleedzaam liigumu: nosaciijumi bija vienkaarshi 3, 5 Ls stundaa (brutto/t.i. pirms nodoklju nomaksas).
Liigums tika veiksmiigi nosleegts, peec kaa es staajos darbaa, biju paarguris no neveiksmiigiem darba mekleejumiem un cereeju, ka viss buus kaartiibaa, jo viiss notika oficiaali. Tomeer sanaaca taa: es ar savu pazinju saaku straadaat vienaa dziivoklii- bija uzdevums pabeigt visa dziivoklja iekshhejo apdari (tas jau ieprieksh bija iesaakts, tiesa nekvalitatiivi) noteiktajos terminjos. Termini tika uzlikti taadi, ka reaali straadaajot 12 st. dienaa sanaaca apdarei 1Ls/m2 (kas iekljaava sevii: virsmas izliidzinaashanu un sagatavoshanu kraasoshanai, kaa arii kraasoshana)viss tika aprunaats ar buuvdarbu vadiitaaju Valdi(izskatiijaas, ka neuzmetiis, piekriitiet, ka 1 Ls/m2 ir nereaali zema samaksa (pirms pus gada mazaak kaa par 6Ls/m2 neviens pat nepieskartos tam dziivoklim) )nu neko, nodomaajaam sarunaasim...sarunaajaam: straadaasim peec padariitaa: 430 Ls (katram pa 215 par visu augstaak mineeto apdari) par 6 dienaam, ja vien paspeejam nokraasot(ar sagatavoshanu) 350 kvm2 . Sarunaajaam, ka paspeesim un aprunaajaam visus noteiktumus, ko daram ko nee, pie tam vinjsh teica kur nevajag apstraadaat, kur vajag. likaas viss ir ok, jo sarunaata samaksa ir zema, bet labaak nekaa nekas, un liigums ir nosleegts...Tomeer!!! Kad mees pabeidzaam darbu, Valdis saaka jautaat kaapeec nav izdariits tas darbs, kas ieprieksh tika atrunaats, kaa darbs kuru nav jaapilda, un atteicaas samaksaat vispaar!!! Veelaak notika viss, kaa vienmeer, kad aizeej no darba- atdeva nodoklju graamatinju, visi nodoklji esot nomaksaati tikai-VINJU BIROJS APREEKJINAAJA MUMS PAR DOTO DARBU 27 LATUS!!! PAR 35O M2!!! nu ko varu pateikt tikai vienu, veelu, lai Valda beerni buutu laimiigi un bez patalogjijaam un firma plauktu(bezmaksas darba speeka izmantoshana ir ljoti liela kraapshana). Ja juus veelaties staaties pie vinja darbaa, luudzu! Veiksmi Jums!

Lasīt komentārus Būvniecība

Komentāri

SIA Livland un SIA Livland būve ir viens un tas pats kantoris. Kādi priekšnieki Renārs Krūgaļaužs un Rudīte Paure tādi arī viņu padotie. Aprakstītā situācija ir tipiska viņu uzvedībai un viņu attieksmei. Tur visi bijušie pat arī esošie darbinieki, kuri vēl piespiesti palikt jo saslēguši murgainus līgumdarbus ir piekrāpti un apzagti.Algas neizmaksā mēnešiem. Turklāt lielākā daļa saņem konvertos un pat satrādā neoficāli, kā emigranti.
Komentēja: Jul 10, 2008 Nauris nosūtīt e-pastu

Renārs reāls vecis! :D Kad beidzot viņam pieķersies mūsu brašie likumsargi?
Apmet visus, gan darbiniekus, gan klientus.
Komentēja: Oct 15, 2008 Homeers nosūtīt e-pastu

Neesmu stradajis Livland firma bet esmu skatijies vinus projektus un izpilditus darbus Rojas pagasta Valgalciema! Celtnu kvalitate ir visai zema un pasiem klientiem nacas tas "vasaras majas" parbuvet vai tas buvejot dzivoties tur un visu skatities! Zemes gabali nozelojami un visu laiku apludinas ta ka naksies toposiem saimniekiem bert riktigu kartu ar zemi un smiltim! grunt tur ir malains un pavirsu bija uzberta melnzeme... gabaliem paperimetru tika izraktsa melioracijas kanali .. un tagad uzminiet kas notiks ar to mlnzemi pec vienas sniegainas ziemas?... UN pastastie man ludzu ka dzivosies maja kura pamati peld naturali udeni??
Komentēja: Nov 28, 2008
Sergejs

es ļoti ceru, ka šis buus peedeejais dariijums ar šo kantoriiti . žeel... kaadreiz pazinu tēvu, arii pašu jauniibaa un beerniibaa ... vareeja buut labs cilveeks . varāk NEKĀDAS attieciibas darbā N E G R I B U .
Komentēja: Mar 2, 2009
dzintarins

Es piekriitu visam, kas ieprieksh ir teikts! Es shinii kantoriitii gaaju praksi. Mani izmantoja nevis kaa praktikanti - sekretaari, bet gan kaa kurjeru.. es cauraam dienaam skraidiiju izneesaat vinju pacinjas, dokumentinjus un visu paareejo! Attieksme tur pret jauninjajiem vai praktikantiem ir vnk briesmiiga..
Komentēja: Feb 19, 2010 Natalija nosūtīt e-pastu

Sūdu kantoris, diletanti - vinji pat nav dempingotāji - vienkārši IDIOTI, kas NEKO nejēdz no būvniecības, plānošanas, būvmateriāliem! Jāaizskrien līdz VDI un VID - jāpastāsta par "burkānu" un nodokļu, algu nemaksāšanu! Lai Jums vieglas vecumdienas un nesāp kājas!
Komentēja: Jan 26, 2011
Gints

Nu jau livland būve pārgājusi uz lielākiem apjomiem un tagad apmet jau ne tikai darbiniekus, bet arī firmas. Esiet ļoti uzmanīgi slēdzot ar viņiem līgumus, jo mazais renāriņš izskatās ka šajās lietās roku jau ir piešāvis.
Komentēja: Feb 1, 2013
renars686

Šitā firmele ir nožēlojami bomžiki biznesā, neejiet šamiem ne tuvumā!
Komentēja: Apr 11, 2013
Poseidons

Piekrītu visam
Komentēja: May 29, 2013
Peters

sudu bedre nevis firma neiesaku stradat saja firma un madonas raj sarkanu objektam vispar tureties pa gabalu. cenas satametas nereali zemeas un to pasu nemaksa.
Komentēja: Jul 9, 2013
juris1616

Vai tad vispār tiek kas maksāts? Neesmu dzirdējis, lai pa galvu nedabūtu sūta sievieti grūtnieci, pašiem drosmes nav.
Komentēja: Sep 17, 2013
sgbuve

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Veikali / Tirdzniecība
    Veselība / Medicīna
     Ieteikt jaunu kategoriju

Video

Vai lielākas algas būs arī policistiem un mediķiem?
    Vai lielākas algas būs arī policistiem un mediķiem?
    Vairaki video

RSS Feed

Piereģistrēties

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu