AtrisinātaSIA “PANDA AUTOSKOLA”, Instruktors - Toms Krīpers - Krāpšana

Autoskola kuru neiesaku, autoskolas direktors Toms Kripers - šmaucas ar braukšanām, manis izņemtas brauksanas pie Toma, nekur neuzrādās - lieki izmesta nauda. ( paldies Dievam, ka pēc tām dažam braukšanām sapratu, ka jānomaina instruktors. )
Kā arī autoskolā iekšā palika nauda par saucamajam pēdējam trim braukšanas stundām - pieprasīju šo naudu atpakaļ - Toms visu laiku sola, un sola, ka visu sakārtos, un nauda būs manā kontā, bet kā neko nedara, tā nedara, uzrakstot viņam un to atgādinot, viņš izlasa un neliekas ne zinis.
Ja man butu vēl vienreiz jāstājas autoskolā, vēl 10x pārdomātu par to vai ši autoskola ir tā vērta.
Neiesaku šo instruktoru , naudas izšmaukšana vien ir.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta aaguciss 16.03.2022

Tika atrisināta, naudu atgrieza jau brīdī, kad esmu rakstijusi komentāru - 10.12.2021

G Gulbenietis 08.12.2021

Labs uzvārds čalim :D

A aaguciss 10.12.2021

Viss atrisināts! Paldies! :)

T Toms Krīpers 16.03.2022

Autoskolas "Panda" vārdā, atsaucoties uz sūdzību, pamatojam.. .
Turpmāk tekstā skolēna vārds apzīmēts ar xxx.

Pamatoju, ka skolēnam xxx uzsāktā mācību braukšanu sākās 09.11.2020, kur šajā laikā braukšanas nodarbības tika uzskaitītas mācību braukšanas kartēs, kas katram skolēnam tika izsniegtas uz rokas. Mācību karte katru nodarbību skolniekam jāņem līdzi, kur instruktors veic ierakstu pēc katras nodarbības. Kad skolēns ir nobraucis obligātās stundas,tad instruktors nodod braukšanas karti autoskolas vadībai un tiek reģistrētas CSDD sistēmā.
Skolēnam ( XXX) apmeklējot pirmās četras nodarbĪbas, katru pa 45 min., viss tika pierakstīts braukšanas kartēs, kā darba kārtībā tas ir paredzēts. Pēc šīm četrām braukšanas nodarbībām ,skolēns ( XXX) pārtrauca braukšanas apmācību un atsāka tās laika posmā 2021. gada novembrī, kad likumi ir mainīti un instruktoram ir jāievada nodarbības CSDD sistēmā, kas notiek elektroniski pirms katras braukšanas nodarbības.(nevis kā tas bija iepriekš - braukšanas kartēs) Skolēns neinformēja autoskolas vadību par instruktora maiņu, kas arī tika norādīts līgumā par obligātu prasību. Ja būtu šis punkts izpildīts braukšanas nodarbības būtu ievadītas CSDD sistēmā. Līdz ar to, komunikāciju trūkumu dēļ skolēns neizpildīja visus līgumā minētos noteikumus noteiktajā kārtībā.
Iemaksātos atlikušos 36 eur, ko lūdzāt atmaksāt, Autoskola "Panda" jums atgrieza mēneša laikā uz Jūsu norādīto konta numuru .

Šī sūdzība ir nepatiesa un nepamatota.

Ar cieņu Autoskola Panda

T Toms Krīpers 16.03.2022

Tīša, nepatiesa Neslavas celšana ir nepatiesas,personu nomelnojošas informācijas izplatīšana publiski,pārkāpums par kuru ir jāatbild. Būšu spiests tālāk griezties atbilstošās instances par neslavas celsanu. Lūdzu izvērtējat ko Jūs publicējat.