www.sudzibas.lv SIA "'NODUS" Vecpiebalgā Sūdzības par personālu

SIA "'NODUS" Vecpiebalgā - Sūdzības par personālu

Gribēju padalīties ar radušos iespaidu par šo veikalu!
Sakarā ar veikala paplašināšanos pagājušā gada nogalē,"'sekas"' vēl ir redzamas šo baltdien-prece ir netīra,putekļaina,it kā jau plaukti ir sakārtoti,bet netīrumu kārta ir virsū gandrīz visām saimniecības precēm,tāpat ir tur tāds stends ar piepūstiem krāsainiem baloniem,šaubos,vai vecāki pirks saviem bērniem tik netīras rotaļlietas,kur pat pirkstu nospiedumi putekļos palikuši! Arī pārtikas nodaļas nav sakārtotas,jo saldētavām nav pieliktas cenas,par VISĀM tur atrodošajām precēm,arī šokolādēm cenas bija jāuzmin pašiem!:)
Apkopēja tur vispār ir unikums,ja nav pircēju veikalā,tad šķirsta žurnālus vai trin mēli pie kasieres,bet kad ienāk klienti,tad nu gan nēsājās ar savām smirdīgajām lupatām pa visu veikalu!
Veikalā ir ierīkotas 2 kases,bet pārsvarā strādā tikai viena,tad nu veidojas rinda,bet veikalā taču ir tik daudz jaunu darbinieku,vai tad klienti nav prioritāte,kas būtu jāapkalpo ātri abās kasēs?!
Arī apsardze tur nekompitenta,jo klients tiek uzlūkots kā potenciālais zaglis!
Lūdzu, veikala vadība,vai Jūsu veikalā ir vajadzīgi tik daudz darbinieki,ja tur tik un tā ir bardaks!

A Anoonnims 13.01.2020

Vecpiebalgas nodusa apkopēja, vislaik seko un skatas ko katrs ņem un pērk! Vai tiešaam veikala nav kameru, ja nu gadijuma kaut kas notiek? Visi vinas acis vienmer ir zagļi

L Losara 13.01.2020

Šodien no rīta ar draudzenēm stāvēju pie kases un apkopēja mums sāka braukt augumā rekur ir tās lauzējas utt. Mēs ar draudzenēm nesapratām ,kas notiek un tā apkopēja sāka bļaut ,lai mēs netaisam tādas mīmikas un savas mīmikas varesim apskatīties kamerās. Kaut gan mēs neko neesam izdarijušas!

A Anoonnims 13.01.2020

Pretīga attieksme! Katru nedēļu iegriežos nodusa,bet pārdevēju un citu darbinieku attieksme nebeidz pārsteigt! Vismaz ir viena pārdevēja,kurai nekad nav replikas, nenosauksu varda bet ar melniem matiem,