www.sudzibas.lv Mobilux garantijas atteikšana

Mobilux - garantijas atteikšana

Un te jau atkal par mobilux. nodevām dārgu telefonu (sony ericsson vivaz u8i) uz garantiju,jo bija nokūries displejs. nu un kā jau visiem zināms mēnesi no vinjiem nebija ne ziņas ne miņas,kamēr pashi nesaakaam zvaniit. sazvaniijaam,mums apgalvoja,ka peec paaris dienaam suutiis aaraa.pagaaja nedeelja,zvanam atkal-tad jau teica pavisam ko citu,kjipa paarzvaniis naakamaa dienaa! loogiski neviens nezvaniija.pagaaja paaris dienas,zvanam atkal un viss tas pats! un te shodien sazvaniijaam un mums ljoti laipni atbildeeja,ka netaisiis,jo displejs esot bijis sists! soliija shodien paarzvaniit,bet taa arii neviens nezvana! taa kaa luuk,kaarteejais sviests ar MOBILUX SIA!!!!!!! fuj

Sardele 07.03.2012

Kopš kuriem laikiem šis ir "dārgs" telefons???

M mikamika5 07.03.2012

tagad rodas jautaajums, kas kuram ir daargs! Jums varbuut arii 1000ls prieksh telefona nav daargi, bet mums parastiem mirstiigiem arii 200ls ir nauda!

M mikamika5 08.03.2012

gribeetos redzeeti kaadi jums, , suudi, , uz kuriem jums parasti zvana! :D

V Vīra draugs 08.03.2012

Atzīšos godīgi man Nokia 3310 un lietošu to kamēr nenobeigsies! Telefons domāts zvanīšanai neviss izlikšanai! Vairākums millionāru iegādājās yelefonus līdz 20 Ls, bet dārgos pērk tikai tie kas izliekās!

M mikamika5 08.03.2012

ja jau taa- tad es atgaadinaashu teemas saturu(izskataas, ka te kaadam ne paaraak labi dalec) ne jau par telefona cenu iet runa!!! bet par to, kaada ir attieksme pret cilveekiem, kuriem ir paardots telefons, kursh ir sapliisis un neviens vinju nelabo, jo muusu vainas tur nav! izejot no taa visa, man pat nebuus slinkums suutiit to telefonu uz ekspertiizi vnk principa peec, lai peec tam, tam mobiluxam vinju iebaaztu attieciigaa vietaa!!! un mums pashiem liidz shim mirklim telefoni ir bijushi ne pashi krutaakie, un veel joprojaam visi staav veseli aiz stikla, jo telefoni tiek lietoti kaa luksusa prece un pret tiem mees izturamies ar iipashu saudziibu! bet te redziet mums pagaajusho gadu ienaaca praataa, ka varbuut vareetu nopirkt ko nebijushu! un te tev!

Z Ziverts 11.05.2012

Man arī manam Nokia E7 atteica garantiju, teica ka esot izlauzts USB ports bet skaidri atceros ka lādēju elektronisko cigareti, noņēmu no USB viņu, protams kā parasti, prātīgi un bez laušanas, un visu laiku uzrādījās lai pievienoju viņu atpakaļ. Sīkāks raksts šeit http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/146708-nokia-e7-nepiemerota-usb-ierice/

Z Ziverts 11.05.2012

T TomsZ 31.07.2015

Tā pati problēmas ar Mobilux servisu. Nesalabo uz garantiju atnestu telefonu un pēc tam vienkārši met nost klausuli.